هرمزگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۰
متن  خبر
رکورد افزایش جابجایی مسافر در کشور شکسته شد
تین‌نیوز| مدیرعامل شرکت فرودگاه بین المللی قشم گفت: اعزام و پذیرش مسافر در سال 95 نسبت به مدت مشابه پارسال، 23 درصد افزایش یافتکه این رقم بالاترین نرخ رشد در بین فرودگاه های کشور است.

مجتبی شمس نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایسنا، منطقه خلیج فارس در قشم، بیان کرد: تعداد مسافران اعزام و پذیرش شده فرودگاه قشم از ابتدای سال تا روزهای پایانی امسال از مرز نیم میلیون تن گذشت.

وی اظهار کرد: این شرکت با توجه به افزایش تقاضای پرواز و جابجایی مسافران اصلاحات زیادی را در زیرساخت و سخت افزار فرودگاه با هدف تکریم ارباب رجوع و رضایت مسافر انجام داده است.

شمس نژاد ادامه داد: ارتقای سامانه ناوبری فرودگاه مطابق استاندارد های بین المللی، جابجایی سالن پذیرش مسافران خارجی برای بهینه سازی و رفع نواقص موجود و نصب تسمه نقاله 57 متری برای پذیرش بار مسافران از مهمترین این اقدامات است.

وی از تعویض مانیتورهای اطلاع رسانی و نصب سامانه جدید FIDS و راه اندازی وبسایت و کانال اطلاع رسانی جدید فرودگاه به نشانی www.qeshm.airport.ir برای تسهیل دسترسی مسافران به اطلاعات ضروری به عنوان دیگر اقدامات این فرودگاه در سال 95 نام برد.

به گفته مدیرعامل فرودگاه بین المللی قشم، علاوه بر نصب تابلوهای متعدد اطلاع رسانی در سالن این فرودگاه، گروه های موسیقی محلی نیز با استقرار در این محل و با نواختن موسیقی زیبای محلی از مسافران نوروزی قشم استقبال می کنند.

به گزارش ایسنا، جزیره قشم در جنوب ایران واقع شده و مسافران از سه مسیر هوایی (فرودگاه بین المللی قشم)، دریایی (اسکله حقانی بندرعباس به اسکله شهید ذاکری) و زمینی که مسافران با استفاده از وسایل نقلیه شخصی و عمومی از طریق بندر پهل وارد اسکله لافت در جزیره قشم می شوند.
کد خبر : 125365
برچسب ها : جابجایی مسافر، فرودگاه قشم، مجتبی شمس نژاد
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English