تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
متن  خبر
حدود ۵۰ درصد ظرفیت های اتوبوس ها از طریق اینترنت خریداری شد
تین‌نیوز| وزیرراه و شهرسازی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه حمل ونقل جاده ای برای سفرهای نوروزی ۹۶ اظهار داشت: حدود ۵۰ درصد ظرفیت های اتوبوس ها از طریق اینترنتی خریداری شده و در واقع امکان بسیار خوبی برای برنامه ریزی زمان سفر به مردم ارایه گردیده است.
 
به گزارش تین‌نیوز، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از بخش های مختلف پایانه مسافربری جنوب تهران به جمع بندی برنامه هایی که برای ایجاد سفری راحت و ایمن برای مردم از طریق وسایل حمل و نقل عمومی ایجاد شده سخن گفت و تأکید کرد: همه این برنامه ریزی ها برای این است که مردم کمتر از وسایل حمل و نقل شخصی استفاده کنند.

وی با بیان این که امکان خرید اینترنتی بلیت های اتوبوس های مسافربری بین شهری از سوی مردم با استقبال روبه رو شده است گفت: در بازدید امروز با مشاهده مانیتورهای موجود می شد دریافت حدود 50 درصد ظرفیت های اتوبوس ها از طریق اینترنتی خریداری شده و در واقع به این ترتیب امکان بسیار خوبی برای برنامه ریزی زمان سفر به مردم ارایه گردیده است

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرناگران، آخوندی افزود: با خرید از سامانه اینترنتی امکان خرید تلفنی و حضوری نیز برای مردم مهیا شده است.
 
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص معاینه فنی ناوگان حمل و نقل جاده ای بیان داشت: ما همواره تلاش داریم که اتوبوس ها قبل از حرکت مورد معاینه فنی قرار گیرند و مدیران فنی نیز به طور دقیق در حال اجرای وظایف خود هستند.
 
آخوندی در ادامه گفت: سامانه های پیامکی و تلفنی به منظور ثبت هر گونه شکایت و پیشنهادی برای مسافران فراهم شده است و مردم می توانند به شماره 110120 پیامک بزنند.
کد خبر : 125231
برچسب ها : آخوندی، اتوبوس، بلیط، اینترنتی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English