تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
متن  خبر
رکورد گازرسانی دریایی شکست
تین‌نیوز| مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران از مشارکت این شرکت با هلند در زمینه‌های مهندسی، تبادل فناوری، ارتقای مهندسی و ساخت و تامین تجهیزات خبر داد.
 
به گزارش تین‌نویز، حمید رضاییان‌اصل در گفتگویی در خصوص بهبود ارتباط ایزوایکو با کشورهای دیگر پس از برجام گفت: پس از برجام ایزوایکو توانست به منظور توسعه روابط اقتصادی و همکاری‌های مشترک در حوزه صنایع دریایی با برخی از کشورها ارتباطات جدیدی ایجاد کند. یکی از این کشورها هلند است.
 
مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) ادامه داد : ما تمایل داریم از توانایی کشور هلند در زمینه کشتی‌سازی، ساخت لایروب‌ها، یدک‌کش‌ها، و دانش تخصصی هریک  از این بخش‌ها بهره‌مند شویم.
 
او با بیان اینکه «آذر گذشته تفاهم‌نامه همکاری بین ایزوایکو و شرکت آی اچ سی هلند امضا شد» می‌گوید: این تفاهم‌نامه همکاری برای ساخت کشتی و تبادل فناوری بین مجتمع کشتی‌سازی صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) و شرکت IHC هلندی است که با حضور وزیر زیرساخت و محیط زیست هلند امضا شد.
 
مدیرعامل ایزوایکو درباره موضوع تفاهمنامه گفت : مهم‌ترین موضوعات مورد تفاهم شرکت ایزوایکو و شرکت IHC هلند، در زمینه های مهندسی، تبادل فناوری، ارتقای مهندسی ایزوایکو و ساخت و تامین تجهیزات با یکدیگر است.
رضاییان اصل افزود: هلند کشوری دریایی و دارای صنعت کشتی‌سازی بسیار قوی است که می‌تواند موجب ارتقای ایزوایکو شود.
 
به گزارش تین‌نیوز به نقل از مارین‌نیوز،حمید رضاییان‌اصل همچنین درباره دستاوردهای بزرگ ایزوایکو در سال ۹۵، رکوردزنی در عملیات گازرسانی سکوی ۱۸B پارس جنوبی را عنوان کرد و گفت: در سال ۱۳۹۳ مشابه همین عملیات برای فاز ۱۶ پارس جنوبی  با پنج ماه و ۱۰ روز انجام شده بود. این در حالی است که عملیات گاز‌رسانی سکوها شش ماه و ۱۵ روز بود که در اختیار یک شرکت اروپایی بود.
 
مدیرعامل ایزوایکو با بیان اینکه «می‌توانیم با شرکت های بزرگ در حوزه ساخت سکوهای دریایی و عملیات فراساحل رقابت کنیم»، گفت: در حال حاضر هم سکوهای پروژه ۱۷B پارس‌جنوبی در مسیر حمل برای نصب است و پیش‌بینی می‌شود در یک زمان مناسب‌تر از رکورد قبلی به انجام برسد.
کد خبر : 125226
برچسب ها : دریایی، سوخت رسانی،رکورد، رضائیان اصل
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English