تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲
متن  خبر
تردد خودروهای سنگین درمحور سرچم به اردبیل در استان زنجان ممنوع شد
تین‌نیوز| رییس پلیس راه استان زنجان گفت: تردد خودروهای سنگین در محور سرچم به اردبیل دراستان زنجان ممنوع شد.
 
به گزارش تین‌نیوز، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی در خصوص ترافیک دربرخی محورهای استان زنجان و ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محور سرچم به اردبیل، افزود: به دلیل حجم ترافیک درمحور زنجان – تبریز تردد کامیون وخودروهای سنگین در محور سرچم به اردبیل تا اطلاع ثانوی ممنون شد .
 
وی ادامه داد: در حال حاضر همه محورهای استان زنجان بویژه آزادراه های زنجان – قزوین وزنجان – تبریز با ترافیک سنگین همراه است که  ضروری است رانندگان با احتیاط برانند.
 
رییس پلیس راه استان زنجان گفت: ۸۰ واحد گشتی درمحورهای مواصلاتی استان زنجان در طرح نوروزی پلیس راه فعال خواهندبود.
 
شیرمحمدی افزود: در طرح نوروزی پلیس راه استان زنجان ۸۰ واحد گشتی از  ۲۵ اسفندماه سال ۹۵ تا ۱۵ فروردین سال ۹۶ در محورهای مواصلاتی استان زنجان فعال خواهندبود.
 
وی  با اشاره به اینکه شعارامسال پلیس راهورپرهیز از خطر ، آرامش درسفراست، ادامه داد: همچنین ۸۰ دوربین سیار، ۳۸  دوربین نظارتی و ۲۰ دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان زنجان برتردد خودرو ها نظارت  وتخلفها را ثبت می کند.
 
رئیس پلیس راه استان زنجان، برکنترل جدی محسوس و نامحسوس پلیس راه از ناوگان های مسافربری هم تاکید کرد و گفت: پلیس راه در این میان تست سلامت رانندگان را در دستور کاری خود دارد و با متخلفان برخورد جدی می کند.
 
به گزارش تین‌نیوز به نقل اط مهز، شیر محمدی افزود: پلیس راه با رانندگانی که از قوانین تخلف و یا از مواد مخدر و الکل استفاده کنند برخورد شدید کرده و خودروی آنها متوقف می شود.
 
وی همچنین از رانندگانی که خودرو خود را معاینه فنی نکرده اند خواست تا نسبت به این امر توجه جدی داشته باشند و افزود: شهروندان زنجانی در ایام نوروز به هنگام تردد در محورها با رعایت قوانین رانندگی و حرکت با سرعت مطمئنه سلامتی خود و دیگران را تضمین کنند.
کد خبر : 125222
برچسب ها : محمدی،زنجان، پلیس راهور، ترافیک
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English