شرکت حمل و نقل ریلی رجا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰
متن  خبر
◄ 25هزار صندلی جدید برای مسافران نوروزی رجا
تین‌نیوز| رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شركت حمل‌ونقل ریلی رجا اعلام کرد: 25 هزار صندلی در سفرهای نوروز 96 به ناوگان رجا افزوده شده است. این واگن‌ها در مراسمی در 23 اسفند طی مراسمی با حضور وزیر راه به رجا تحویل داده شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی شرکت رجا، وی با اعلام این خبر افزود: ظرفیت‌های جدید ایجاد شده كه مربوط به بازه زمانی۲۵ اسفند ۹۵ لغایت ۱۵ فروردین ۹۶می‌باشد از بعدازظهر روز جاری ۲۴ اسفند ماه در سامانه فروش شركت رجا قرار می‌گیرد.

محسن یاوری خاطرنشان كرد: با ورود سری جدید ناوگان شركت رجا، صندلی‌های ایجاد شده جدید در مسیرهای پرتقاضا مانند تهران-مشهد، تهران-اهواز و تهران-شیراز قرار گرفته است.

وی گفت: بلیت این قطارها از طریق كلیه شبكه‌های فروش شركت رجا شامل: نمایندگی‌های مجاز فروش در سراسر كشور، وب سایت رجا به نشانیwww.raja.ir، اپلیكیشن فروش بلیت برای سیستم‌های اندروید كه این نرم‌افزار از طریق سایت رجا قابل دریافت است همچنین سامانه‌ی ۱۵۳۹ قابل دسترسی می‌باشد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شركت رجا اعلام كرد: سامانه‌ی ارتباط با مشتریان این شركت با شماره تلفن‌های ۱۵۳۹ (از تهران) و ۸۸۳۴۷۰۷۳ -۰۲۱ (از شهرستان) به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هم‌وطنان گرامی می‌باشد.
کد خبر : 124956
برچسب ها : رجا، واگن های جدید، محسن یاوری
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English