تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
متن  خبر
◄ آماده‌باش 2 هزار نیروی راهداری در طرح نوروزی
تین‌نیوز| رئیس سازمان راهداری از آماده باش 12 هزار نیروی راهداری در طرح نوروزی امسال خبر داد و گفت: 1200 اکیپ راهداری نیز در اجرای این طرح در نقاط مختلف راه‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، داوود کشاورزیان در رزمایش بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 96 در طی سخنرانی عنوان کرد: در حال حاضر حدود 12 هزار نفر از نیروهای راهداری در ایام طرح نوروز در آماده باش هستند.

وی ادامه داد: در راستای آماده‌باش نیروهای راهداری 7500 دستگاه انواع خودرو و  حدود 750 راهدارخانه در این طرح به کار گرفته شده‌اند.

رئیس سازمان راهداری اضافه کرد: 1200 اکیپ راهداری نیز در اجرای این طرح در نقاط مختلف راه‌ها حضور خواهند داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم میان پلیس راه و شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای انجام شده است گفت: از مسئولان شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای خواسته‌ایم که شرکت‌های تابعه و رانندگان خود را آموزش داده تا مشکلات و حوادث به حداقل برسد.
 
کد خبر : 124909
برچسب ها : داوود کشاورزیان، نیروی راهداری، طرح نوروزی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English