نظرهای کاربران بر خبرها
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰
متن  خبر
◄‌ تاکسی‌هایی که بی مسافر مانده‌اند
تین‌نیوز| جانشین پلیس راهور تهران از همراهی با تاکسیرانی به منظور جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی خبر داد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به این مطلب که برخورد با مسافربرهای شخصی یکی از بندهای قانونی است، اظهار داشت: این مهم بیانگر آن است که برخورد با متخلفان مسافرکشی با خودرو شخصی از سال‌ها پیش در دستور کار پلیس بوده است.

وی در ادامه گفتگوی خود با این شبکه خبری با بیان این نکته که «تیم تلفیقی از ماموران پلیس و سازمان تاکسیرانی چندی است به این کار مبادرت می‌کنند»، گفت: این تیم‌ها بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پر تردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.

عابدی با تاکید بر اهتمام پلیس به منظور جلوگیری از تخطی از قانون، تصریح کرد: هر یک از بخش‌های پلیس و تاکسیرانی نسبت به جلوگیری از تخلف اقدام می‌کنند و تاکسیرانی در مواقعی که نیاز به تاکسی بیشتر باشد، مراتب را به سازمان اعلام کرده و تاکسی کمکی به محل مورد نظر اعزام می‌شود لذا، با این کار دیگر حضور مسافربرهای شخصی توجیه نخواهد داشت.

به دنبال انتشار این خبر در پایگاه خبری تحلیلی صنعت حمل‌ونقل، تین‌نیوز، یکی از کاربران پیامی ارسال کرد که در ادامه می‌خوانید.
 
این کابر در پیام خود با بیان این که برخورد مقطعی با مسافربرهای شخصی فایده ندارد، تاکید کرده است:  زمانی هر روز گزارشی از دربست بردن تاکسی‌ها در تلویزیون پخش می‌شد.

او تاکید کرده است: حالا این رسانه ملی کجاست چرا برنامه‌ای در مورد نابرابری خرج‌ و دخل تاکسی‌ها پخش نمی‌کند؟
 
وی خاطرنشان کرده است: چرا خبرنگار صدا و سیما راه نمی‌افتد در خیابان از همان مردمی که می‌گفتند چرا تاکسی‌ها دربست می‌رو‌ند نمی‌پرسد چرا باوجود این همه تاکسی سوار ماشین‌های شخصی می‌شوند؟

این کابر افزوده است: چرا خبرنگاران نمی‌رود سراغ شرکت‌های تاکسیرانی و بانک‌ها بگوید این تاکسی‌ها مسافری برایشان نمی‌ماند و همه را شخصی‌ها می‌برند از کجا قسط وام، عوارض، مالیات، پول کارانه و چندین مبلغ دیگر که به هر عنوانی گرفته می‌شود را پرداخت کند؟
کد خبر : 124742
برچسب ها : تاکسی، مسافربرشخصی، تاکسی گردشی
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English