شرکت‌ ایران ایر (هما)
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۸
متن  خبر
◄ به‌روزترین هواپیما به ناوگان هوایی کشور پیوست
تین‌نیوز| فرهاد پرورش در مراسم ورود دومین هواپیمای برجامی به کشور عنوان کرد: خدا را شاکریم بعد از دو سال مذاکره توانستیم دومین هواپیمای برجامی را وارد کشور کنیم.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، وی با بیان اینکه این هواپیمای ایرباس 330-200 پهن‌پیکری که وارد کشور شده اکنون تنها در ناوگان هوایی هما موجود است گفت: قرار نیست برای ورود هر هواپیما مراسم استقبالی داشته باشیم. مراسم ورود اولین هواپیمای A321 به علت شکسته شدن شدن تحریم و رسیدن میوه برجام بود و دومین مراسم استقبال از این هواپیما به علت ورود اولین و به‌روزترین هواپیما به ناوگان هوایی هما بود.

وی افزود: نحوه کیفیت خدمات می‌تواند هر ایرلاینی را از سایر ایرلاین‌ها متمایز کند گفت: تمام تلاش ما برای ارائه خدمات مطلوب است.

پرورش ادامه داد: شرکت هواپیمایی هما یک ایرلاین ملی است و ما توقع داریم که از این صنعت حمایت شود. برخلاف تصوارتی که عامه دارند، فرآیند خرید هواپیمای نو بسیار پیچیده است لذا صرف زمان طولانی برای آن امری اجتناب‌ناپذیر است. چرا که اگر کوچک‌ترین قصوری رخ دهد آینده شرکت به مشکل برخواهد خورد.

مدیرعامل شرکت هما در خاتمه گفت: هر شرکتی نباید به تعداد هواپیمایی که دارد فخر بفروشد؛ اعتقاد ما براین است که تعداد هواپیما مایه مباهات یک شرکت نیست، بلکه نحوه خدمات‌رسانی است که آن را متمایز می‌کند.

وی در پایان از ورود سومین هواپیمای برجامی در پنج‌شنبه هفته جاری خبر داد. 
کد خبر : 124432
ارسال نظر

Irani@gmail.com ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ پاسخ
اِیرباس ۳۳۰ـ۲۰۰ از سال ۱۹۹۸ تاکنون در ناوگان چندین ایرلاین پرواز می کند و منحصر به هما نیست (امارات ایرلاین ـ ایر فرانس ۰۰۰۰)، این اولین هواپیما از این نوع برای هما است و می تواند جایگزین اِ۳۰۰ـ۶۰۰ بسیار کهنه در مسیر اروپا شود۰
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English