سازمان بنادر و دریانوردی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰
متن  خبر
رونمایی از سه‌سامانه دریایی
تین‌نیوز| وزیر راه و شهرسازی از سه سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل، اطلس سواحل مکران و همچنین اپ سازمانی همراه دریانورد رونمایی کرد.

به گزارش  مارین تایمز  در حاشیه همایش مدیران سازمان بنادر و دریانوردی وزیر راه و شهرسازی از سه سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل، اطلس سواحل مکران و همچنین اپ سازمانی همراه دریانورد رونمایی کرد. 

اپ سازمانی همراه دریانورد ضمن ایجاد فضایی مناسب به منظور اطلاع‌رسانی به کلیه شهروندان قابلیت آشنایی با کلیه بنادر تجاری، مسافری، تفریحی و شیلاتی را دارد و همچنین به ارائه خدماتی در زمینه تعرفه‌های خدمات بندری و دریایی می‌پردازد.

از قابلیت‌های اطلس سواحل مکران نیز امکان تصمیم‌گیری مدیران و برنامه‌ریزان بر اساس کلیه اطلاعات موجود در این اطلس از جنبههای مخاطرات دریایی، توان اکولوژیک و توان برنامه‌ای است.

سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل نیز در راستای تسهیل در فرایند صدور مجوز و جلوگیر از ساخت و ساز غیر مجاز، تعبیه شده است.

به کارگیری سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل این امکان را فراهم آورده است تا با بهره‌گیری از بستری پویا بر مبنای سیستم اطلاعات جغرافیایی، تقاضای صدور مجوز موافقت اولیه، ساخت و بهره برداری برای متقاضیان بخش‌های دولتی و خصوصی از طریق ثبت نام در سامانه sm.pmo.ir تسهیل گردد و متقاضیان قادرخواهند بود با دریافت کد رهگیری از آخرین وضعیت پرونده خود مطلع شوند.
کد خبر : 124329
منبع : سايت خبری مارین تایمز
برچسب ها : وزیر راه و شهرسازی، سازمان بنادر و دریانوردی، اپ سازمانی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English