نظرهای کاربران بر خبرها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۶
متن  خبر
◄ نظر کاربران درباره متخلف بودن مسافربرهای شخصی
تین‌نیوز| اواسط دی ماه بود که جانشین پلیس راهور تهران از همراهی با تاکسیرانی به منظور جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی خبر داد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به این مطلب که برخورد با مسافربرهای شخصی یکی از بندهای قانونی است، اظهار داشت: این مهم بیانگر آن است که برخورد با متخلفان مسافرکشی با خودرو شخصی از سال‌ها پیش در دستور کار پلیس بوده است.

وی در ادامه گفتگوی خود با این شبکه خبری با بیان این نکته که «تیم تلفیقی از ماموران پلیس و سازمان تاکسیرانی چندی است به این کار مبادرت می‌کنند»، گفت: این تیم‌ها بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پر تردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.

عابدی با تاکید بر اهتمام پلیس به منظور جلوگیری از تخطی از قانون، تصریح کرد: هر یک از بخش‌های پلیس و تاکسیرانی نسبت به جلوگیری از تخلف اقدام می‌کنند و تاکسیرانی در مواقعی که نیاز به تاکسی بیشتر باشد، مراتب را به سازمان اعلام کرده و تاکسی کمکی به محل مورد نظر اعزام می‌شود لذا، با این کار دیگر حضور مسافربرهای شخصی توجیه نخواهد داشت.

به دنبال انتشار این خبر در پایگاه خبری تحلیلی صنعت حمل‌ونقل، تین‌نیوز، کاربران نظرات و پیام‌هایی ارسال کردند که بخشی از آنها را در ادامه می‌خوانید.

یکی از کاربران در پیام خود نوشته است: جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی عملا انجام نمی گیرد و آنها همچنان در شهر مشغول بکارند.
 
کاربر دیگری در پیام خود آورده است: با کمال احترام و تشکر از عوامل محترم و درود و سپاس بی‌پايان از همه و عوامل {اجرای طرح}، ای کاش این طرح هميشگی بود.
 
یک کاربر نیز ضمن تشکر از از اجری طرح برخورد با مسافربرهای شخصی، عنوان کرده است: خدا قوت برای اجرای بند ممنوع بودن حمل مسافر با وسیله نقلیه پلاک سفید و حل مشکل ترافیک و معضل آلودگی هوا.
 
یکی دیگر از کاربران هم  با «ابراز امیدواری نسبت به اجرای این طرح در خیابان پیروزی و منطقه ۱۴ و ۱۳» نوشته است: اگر ناظری این منطقه را نظارت کند دلش به حال رانندگان تاکسی می‌سوزد.
 
کاربر دیگری نیز آورده است: از پلیس راهور خواهش می‌کنیم به‌طور جدی در تمام نقاط شهر از فعالیت مسافربرهای شخصی جلوگیری کند در این صورت مشخص می‌شود آیا تاکسی کم داریم یا زیاد؟

یک کاربر هم در پیام خود عنوان کرده است: باسپاس از زحمات ماموران زحمتکش و به امید روزی که با اسنپ و تپسی هم برخورد شود.
کد خبر : 119086
برچسب ها : تاکسی، مسافربر شخصی، تاکسیرانی
ارسال نظر

Amirihossein1970 ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ
خدایی اگه از ورودمسافربرهای شخصی جلوگیری بشه که تومعابر مسافرگیری نکنن ویا اطلاع رسانی بشه برای برخورد جدی دیگه اسنپ و تپسی زیاد جلوه گر نمیشه چون دراینصورت تاکسیدار هم دنبال روزی خودشه فکر کنن که راننده های محترم تاکسیران هم قانع هستند و دنبال دربستی نیستن
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ
با سلام برخوردبامسافربرشخصی مقطعی فایده ای ندارد.
کی از حق تاکسی های گردشی دفاع میکنه.
یه زمانی بیشتر تاکسیهای گردشی مسافر 500یا1000 میبردن هرروز گزارشی از دربست بردن تاکسیهاتوتلویزیون پخش میشدحالا این رسانه ملی کجاست چرا برنامه ای در مورد ناتوانی برابری خرج ودخل تاکسیها درست نمیکنه چرا راه نمیفته تو خیابون از همون مردمی که میگفتن چرا تاکسیها دربست میرن نمیپرسه چرا باوجود این همه تاکسی سوار ماشینهای شخصی میشن چرانمیره سراغ شرکتهای تاکسیرانی وبانکها بگه این تاکسیها مسافری براشون نمیمونه همه را شخصی ها میبرن ازکجا قسط وام عوارض مالیات پول کارنامه وچندین مبلغ دیگه که به هر عنوانی میگیرید را پرداخت کنن .
ساعت یه پلیس میزارن تو پایانه شخصیا هم دو ساعت استراحت میکنن .یا میرن توخیابون مسافرای دیگر تاکسیها رو میبرن.این واقعیت که کجان اون گزارشگرای دوسال پیش صدا وسیما که اون گزارشها رو برعلیه تاکسی میساختن کجان جالب تر اینکه تو اون گزارشها هم هیچ گفتگویی با راننده های تاکسی نمیشد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ
خواهش میکنم.پیگیری.کنید.تا.جواب.بده
٠٩١٢٥١٦٣٥٩٧ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ پاسخ
مخالف فعاليت دو شركت هستم . به هزار و يك دليل كه همه مى دانند
نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English