تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۲
متن  خبر
تخریب 400 واحد صنفی در ساختمان پلاسکو
تین نیوز| رئیس اتحادیه پوشاک از تخریب کامل 400 واحد صنفی و تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو خبر داد.
 
به گزارش صداو سیما، ابوالقاسم شیرازی با اشاره به حجم بالای خسارت وارده به واحدهای صنفی و  تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو افزود: بیمه نبودن و یا به اتمام رسیدن بیمه برخی از واحدهای صنفی و تولیدی مستقر در ساختمان پلاسکو مهم ترین مشکل پیش روی صاحبان این مرکز است که با تخریب پلاسکو دیگر وجود ندارد.
 
وی با اشاره به اینکه تولید کنندگان و واحدهای صنفی با خریداری پوشاک و پارچه برای تامین نیاز بازار شب عید در حال فعالیت بودند، ادامه داد: هر واحد صنفی بین 100 تا 250 میلیون تومان سرمایه در آن واحدها داشته است.
 
شیرازی ساختمان پلاسکو را قلب تپنده پوشاک اعلام کرد و افزود: عمق این آتش سوزی و تخریب زیاد است و فعلا امکان تخمین خسارت وجود ندارد.
 
رییس اتحادیه پوشاک با اشاره به تشکیل ستاد ویژه در اتحادیه پوشاک برای صاحبان واحدهای صنفی و تولید پوشاک در پلاسکو گفت: در این ستاد برای کمک به صاحبان واحدهای صنفی برنامه ریزی خواهد شد اما این کار نیازمند صبر و حوصله است.
کد خبر : 117405
برچسب ها : حادثه پلاسکو، رئیس اتحادیه پوشاک، به گزارش صداو سیما، ابوالقاسم شیرازی
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English