سازمان راهداری و حمل ونقل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰
متن  خبر
تاکید بر تلاش در جهت سفرهای ایمن و راحت شهروندان در جاده‌ها
تین‌نیوز| رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای‌ با اشاره به این نکته که همه باید تلاش کنیم تا هموطنان با رفاه و ایمنی لازم به مقصد سفر کنند، گفت: اولویت سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای تکمیل طرحهای نیمه تمام و به سرانجام رساندن طرحهایی است که سبب ارتقاء ایمنی عبور و مرور در جاده‌ها می‌شود .

داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان در بازدید از پایانه‌‌ی مسافری بوشهر ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته برای رفاه و ایمنی مسافران توسط شركتهای مسافربری این استان اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا مسافران و هموطنانی که ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای را جهت سفرهای بین شهری خود انتخاب می‌کنند با رفاه و ایمنی لازم به مقصد سفر کنند.

 وی با اشاره به برنامه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای برای مسافرت بی دغدغه مردم تصریح کرد: تامین ناوگان مطمئن و سفر برنامه‌ریزی شده و نظارت هوشمندانه بر مسافرت با ناوگان حمل‌ونقل عمومی بخشی از برنامه و اولویت‌های این سازمان  است و ایمنی در سفرهای جاده‌ای برای تمامی استفاده كنندگان از راه‌ها یك اصل و برنامه مهم برای ادارات راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استانها می‌باشد. 

کشاورزیان همچنین با حضور در طرح توسعه بزرگراه خلیج فارس از پروژه کمربندی در دست احداث "بزبال و بندو" واقع در محور بوشهر به هرمزگان بازدید کرد و در جریان این بازید وی ضمن تمجید از تلاشهای صورت گرفته برای توسعه ،تعریض و تکمیل بزرگراه خلیج فارس تاكید كرد: اولویت سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای تکمیل طرحهای نیمه تمام و به سرانجام رساندن طرحهایی است که سبب ارتقاء ایمنی عبور و مرور در جاده‌ها می شود .

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای‌، در این بازدید سیدحمیدرضا علم مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان بوشهر نیز طی سخنانی گفت:شرکت مسافری تک سفرایرانیان که وظیفه جابجایی مردم عسلویه و نیروهای کار شاغل در منطقه ویژه انرژی پارس را بر عهده دارد یکی از توانمندترین شرکت‌های مسافربری فعال در استان بوشهراست كه با دایرکردن صدهاسفر به شهرهای مخلتف ایران  در عسلویه سهم ونقش بزرگی درجابجایی نیروی های شاغل درمنطقه به شهرهای آنان دارد.

گفتنی است معاون راهداری و مدیركل دفتر ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مهندس كشاورزیان را در این سفر همراهی می‌كردند.
کد خبر : 114857
منبع : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
برچسب ها : راهداری ، جاده، حمل‌ونقل
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English