تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۰
متن  يادداشت
◄ حاشیه‌نگاری کنفرانس خبری مدیران هوایی کشور
تین‌نیوز|سارا سرخان‌زاده: 28 آذرماه امسال، نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل‌ونقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. همزمان با نخستین روز این نمایشگاه، کنفرانس خبری صنعت هوانوردی هم برپا بود.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، برای برگزاری این کنفرانس بسیاری از خبرنگاران مشتاق از رسانه‌های مختلف از ساعتی قبل در محل کنفرانس حاضر شدند. در این مدت رحمت‌الله مه‌آبادی، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و محمود نویدی، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز خبرنگاران را همراهی می‌کردند و در حال نکته‌نویسی از مطالب مورد نظر خود برای ارایه بودند.

این درحالی است که همچنان زمان در گذر بود و علی عابدزاده؛ رییس سازمان هواپیمایی کشوری، علی اصغر فخریه کاشان؛ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و فرهاد پرورش؛ مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر در مرز غیبت خوردن قرار داشتند.

اما به تدریج غایبان جلسه خود را به جمع خبرنگاران رساندند. ابتدا عابدزاده حاضر شد و سپس فرهاد پرورش با قدم‌های شمرده شمرده وارد سالن شد. نحوه راه رفتن مدیرعامل ایران ایر، نگاه حضار را به پاهای پرورش جلب ‌کرد؛ پای چپ او به دلیل پیچ‌خوردگی در آتلی از گچ محصور بود.

پرورش در بدو ورود مدعی بود که حرفی برای گفتن ندارد اما او حاوی اخبار و اطلاعات زیادی از هواپیماهای تازه خریداری شده و قراردادهای مربوط به آن‌ها بود و هنگامی که رشته کلام را به دست گرفت، اطلاعات و اخبار جدید درباره نوسازی ناوگان هوایی بود که او می‌گفت و خبرنگاران با دقت و ولع دانستن به رشته تحریر درمی‌آوردند.

فخریه کاشان نیز آخرین مهمان این جلسه بود که با تاخیر زیاد در این محفل حاضر شد. او مثل همیشه حرف‌های بکر و فراوانی را برای گفتن داشت، خبرنگاران سراپاگوش بودند و تشنه کسب آخرین اطلاعات صنعت هوانوردی ایران از زبان او. حرف به حرف سخنان او ارزش نوشتن را داشت، سخنانی که حاکی از امنیت آسمان، نوسازی ناوگان، باند، فرودگاه، احداث پروژه‌های جدید و نحوه تحویل هواپیماها بود.

شاید ارایه اطلاعات بکر و تازه و گفت‌وگوهای صمیمانه‌ای که میان اهالی این نشست خبری مبادله شد، دلیلی بر چشم‌پوشی در مقابل تاخیر میزبانان این نشست بود.

نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته از 28 تا 30 آذرماه امسال در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران برپاست.
کد خبر : 113390
برچسب ها : نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی راهسازی، راهداری، حمل و نقل و صنایع وابسته
ارسال نظر

نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English