ترانزیت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۷
متن  خبر
یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم در قزوین آغاز بکار کرد
تین‌نیوز| یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم با حضور مهمانان خارجی و داخلی در قزوین آغاز به کار کرد.

یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم دقایقی پیش با حضور ۶۰۰ مهمان داخلی و خارجی در شبستان امام علی‌(ع) مسجدالنبی(ص) شهر قزوین آغاز بکار کرد.

یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم با قرائت قرآن کریم  و پخش سرود ملی به طور رسمی آغاز شد و  در ابتدا این آیین پیام آقای بان کی مون دبیر کل سازمان ملل قرائت خواهد شد و سپس نصرتی شهردار قزوین و دکتر کوآک رئیس سازمان شهروندان جهانی WCO به سخنرانی خواهند پرداخت.

در ادامه این مراسم همتی استاندار قزوین، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، دکتر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، رحیم پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه، سفیر چین، معاون شهردار بورسا، بهشتی رئیس پژوهشکده میراث فرهنگی، چمران رئیس شورای عالی استان‌ها، جمالی‌نژاد شهردار اصفهان و در این اجلاس به سخنرانی خواهند پرداخت.

یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم درقزوین با شعار «کیفیت زندگی درشهر» به مدت دوروز در قزوین برگزار می شود.

در یازدهمین اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم ۱۵۰ خبرنگار از رسانه‌های داخلی و خارجی و بیش از ۴۵ خبرنگار و عکاس استان قزوین رویدادهای مهم امروز این اجلاس را مخابره می‌کنند.

۲۰۰ شهر از ۱۶۷ کشور جهان در مسیر جاده ابریشم قرار دارند و استان قزوین که دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌های فراوانی در تمام عرصه‌ها است، میزبان اجلاس جهانی شهرداران جاده ابریشم است.
کد خبر : 101477
منبع : خبرگزاری مهر
برچسب ها : راه ابریشم، قزوینف اجلاس، شهرداران
ارسال نظر

 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English