تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
متن  گفتگو
◄ آغاز بررسی طرح سپند از سوی آموزش‌وپرورش
تین‌نیوز| مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از آغاز بررسی اجرای طرح سپند بر روی سرویس دانش‌آموزی در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز، مسعود طبیبی با اشاره به این مطلب که وزارت آموزش و پرورش اعلام آمادگی کرده تا در خصوص اجرای طرح سپند با اتحادیه همراهی کند، اظهار داشت: به دلیل کمبود نظارت بر این بخش در مواقعی دیده شده که راننده به دلیل تاخیر در دریافت حق‌الزحمه خود نسبت به دادن سرویس مناسب دلسرد شده‌اند.

وی در ادامه سخنان خود در گفت‌وگو با این شبکه خبری، تصریح کرد: نارضایتی راننده در دریافت حقوق خود باعث شده تا کیفیت بد خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان را شاهد باشیم لذا، آموزش و پرورش قبول کرده تا با بررسی مشکلات موجود در این بخش، به مزایای طرح سپند هم بپردازد و آن‌را جایگزین سیستم فعلی کند.

طبیبی با تاکید بر ضرورت همکاری سه بخش وزارت‌راه، وزارت‌آموزش و پرورش و وزارت کشور در راه‌اندازی این طرح در سراسر کشور، گفت: نیاز است تا در تمامی بخش‌های شهری و کشوری به این مقوله وارد شوند تا با هماهنگی بیشتر از بروز مشکلاتی که سال‌ها است گریبان سرویس مدارس را گرفته است از میان برداشته شود.

به گفته مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مذاکرات در ارتباط با به‌کار گیری طرح سپد با آموزش و پرورش در حال انجام است.
کد خبر : 124001
برچسب ها : طبیبی، سپند، آموزش و پرورش
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English