سازمان راهداری و حمل ونقل
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
متن  گفتگو
◄نرم نرمک می‌رسد اینک بهار
تین‌نیوز| حالا دیگر نفس‌های زمستان به شماره افتاده و روزشمار سال جدید آغازشده، همه‌چیز از طبیعت گرفته تا بازارهای مختلف، شمایلی جدید یافته و شور و شوقی مضاعف، مردم هم تا آنجا که می‌توانند آماده استقبال از روزهایی جدید می‌شوند.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ نوروز اما تنها نمی‌آید، همراه زیاد دارد، یکی از همراهان همیشگی نوروز برای ما ایرانیان سفر است و بازدید از طبیعت که این سفرها حواشی فراوانی به همراه دارد، ازدحام جاده‌ها و ترافیک‌های سنگین و آلودگی‌های زیست‌محیطی هرسال چهره نوروز را مخدوش می‌کند.

برای کنترل چنین شرایطی، سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای وظیفه دارد در ایام نوروز بیش از هر زمان دیگری آماده باشد و کنترل اوضاع را در دست بگیرند، برای آگاهی از حال و هوای این روزهای سازمان راهداری و پرسش این سؤال که آیا آماده نوروز هستید یا خیر به سراغ مهدی میقانی، مدیرکل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان رفتیم و با او به گفتگو نشستیم.

مدیرکل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان اظهار داشت: امروز صبح که برای بازدید شبکه محوری به محل رفتم، دیدم که همه همکاران ما آماده استقبال از بهار هستند، همه در حال جنب‌وجوش و تکاپو هستند، بحث خط‌کشی و پاک‌سازی تابلوها و علائم را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند و در حوزه حمل‌ونقل هم شکر خدا مشکل چندانی ندارد.

مهدی میغانی ادامه داد: در بحث راهداری چون بحث جدی‌تر و حساس‌تری است، تلاش کردیم تمام اکیپ‌های شهرستان‌ها در آمادگی کامل به سر ببرند، نواقصی که در شبکه و محورها وجود دارند را مرتفع بکنند و امیدواریم که نقصی را ازنظر مسائل حوزه راهداری شاهد نباشیم.

در این فرآیند آماده شدن برای بهار مشکلات و کمبودهایی هم وجود داشت که گاهی مانع کار ما می‌شد، اما به‌هرحال سازمان راهداری و به‌طورکلی دولت محدودیت‌های خاص خود را دارد و ما نیز تلاش می‌کنیم با همین امکانات کار را به بهترین صورت انجام بدهیم.

میغانی در پایان اظهار داشت: استان گلستان از استان‌هایی است که آمار بازدید نوروزی بالایی دارد و هرساله از سراسر کشور مسافران زیادی به این استان وارد می‌شوند، به این مسافران عرض می‌کنم که راهداری استان گلستان آماده پذیرایی از شما عزیزان است و هیچ مشکلی در بحث جاده‌ها نخواهیم داشت.
کد خبر : 123428
برچسب ها : راهداری
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English