سازمان هواپیمایی کشوری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۶
متن  گفتگو
◄ خرید چند هواپیمای دست دوم توسط ایرلاین‌ها
تین‌نیوز| دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از ورود چند هواپیمای دست دوم که توسط ایرلاین‌های داخلی خریداری شده است خبر داد.

مقصود اسعدی سامانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز در خصوص آخرین وضعیت گرفتن مجوز نهایی تاسیس 7 ایرلاین جدید، عنوان کرد: موافقت اصولی تاسیس این 7 ایرلاین گرفته شده است، اما برای گرفتن مجوز فعالیت بهره‌برداری نیاز است تا بر اساس ضوابط سازمان هواپیمایی کشوری کفایت سرمایه داشته باشند.

وی در همین رابطه ادامه داد: مجوز نهایی فعالیت ایرلاین‌ها منوط بر ورود هواپیماست؛ لذا قبل از ورود هواپیما به ایران باید به تائید سازمان هواپیمایی کشوری برسد.

اسعدی سامانی با اشاره به اینکه اگر شرکت هواپیمایی بعد از گرفتن موافقت اصولی نتواند هواپیما وارد کشور کند قطعا مجوز فعالیت نخواهد گرفت، خاطرنشان کرد: این 7 شرکت هواپیمایی در حال مذاکره با شرکت‌های سازنده هواپیما و برخی از شرکت‌های دارنده‌ی هواپیما هستند تا بتوانند هواپیما وارد کشور کنند.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی افزود: بر اساس مقررات سازمان هواپیمایی کشوری هواپیماهای با عمر ساخت 1998 به بالا می‌تواند وارد کشور شود در همین راستا شرکت‌های هواپیمایی در حال مذاکره برای خرید هواپیمای مناسب و مورد تائید سازمان هواپیمایی کشور هستند.

وی از خرید تعدادی هواپیمای دست‌ دوم از سوی شرکت‌های هواپیمایی خبر داد و گفت: این هواپیماها در حال سرویس نهایی هستند که در صورت تائید سازمان هواپیمایی کشوری وارد کشور خواهد شد.
 
 
کد خبر : 119479
برچسب ها : دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی، ورود دست هواپیمای دوم
ارسال نظر

۱۳۹۵/۱۱/۱۷ پاسخ
باید از ۹۸ بکنند ۲۰۰۵!
کاش به ایرلاین ها همون یه سال پیش که برجام امضا شد ، وام میدادن تا نقدینگی داشته باشن و هواپیما وارد کنن!
نظرسنجی
براي كاهش سوانح رانندگي در سفرهاي نوروزي چه بايد كرد ؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English