شرکت‌فرودگاه‌ها‌ وناوبری‌هوایی‌ ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸
متن  گفتگو
◄ برقراری پرواز مستقیم شیراز - وین در اسفندماه/ بهره‌بردای از ترمینال خارجی شیراز در سال 97
تین‌نیوز| مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس از برقراری پرواز مستقیم  شیراز- وین در اسفندماه سال جاری خبرداد و گفت: ترمینال خارجی فرودگاه بین‌المللی شیراز با اعتبار 100 میلیارد تومان در نیمه اول سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

رضا بدیعی‌‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه هوایی تین‌نیوز با بیان اینکه یک پروژه‌ عمرانی ملی در فرودگاه شیراز در حال احداث است، عنوان کرد: شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران حدود 200 میلیارد تومان برای فرودگاه‌های استان فارس اعتبار در نظر گرفته است.

وی در همین رابطه ادامه داد: از محل این اعتبار یک ترمینال خارجی با هزینه 100 میلیارد تومان در فرودگاه بین‌المللی شیراز در حال احداث است.

بدیعی‌فر با بیان اینکه ساخت ترمینال خارجی در فرودگاه بین‌‌المللی شیراز یک پروژه ملی است، خاطرنشان کرد: احداث این فرودگاه 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در نیمه اول سال 97 به بهره‌برداری خواهید رسید.

وی ابراز داشت: پس از ساخت ترمینال خارجی فرودگاه شیراز این فرودگاه به هاب پروازهای خارجی بعد از فرودگاه‌ بین‌‌المللی امام‌خمینی (ره) تبدیل خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اشاره به اینکه اکنون 4 ایرلاین خارجی از فرودگاه شیراز به صورت مستقیم پرواز دارند، بیان کرد: در اسفند ماه سال جاری پروازهای اتریشی به صورت مستقیم از شیراز به وین آغاز خواهد شد.

بدیعی‌فر با بیان اینکه یک سری تمهیدات ویژه برای سرویس‌رسانی بهتر در ایام نوروز برنامه‌ریزی شده است، افزود: در حال حاضر به طور میانگین روزانه 100 نشست‌وبرخاست در فرودگاه بین‌المللی شیراز انجام می‌گیرد.
 
کد خبر : 118627
برچسب ها : مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس، وین-شیراز
ارسال نظر

نظرسنجی
آيا از اطلاعات مركز مديريت راههاي كشور www.141.ir در هنگام سفر استفاده مي كنيد؟
 
 
 
 
 
تین نیوز اولین فعالت خود را در حوزه خبری آغاز کرده و در طول هشت سال، بیش از دويست و هفتاد هزار خبر و مطلب را با رویکرد تحلیلی و نقادانه منتشر کرده است این شبکه خبری، از طریق تعامل سازنده با نهادها و شرکت های دولتی و خصوصی حوزه حمل و نقل، رسانه ها و منابع خبری ، در حال حاضر جزو رتبه های برتر در بین رسانه های الکترونیک تخصصی در ایران است.
تلفن : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۹
نمابر : ۰۲۱۴۴۶۰۳۷۸۵
آدرس: تهران خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه بهارک، پلاک 9
عمومی زیربنایی جاده‌ای ريلی هوایی دريایی شهری خودرو حوادث رسانه‌‌ها سایر استان‌ها وبلاگ ها English