| کد خبر: 80122 |

بت کلیا تاکید کرد:

تین نیوز | عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نابه سامانی بازار بلیت های نوروزی، گفت: اخطار، جریمه و پلمب واحدهای فروش متخلف باید در انتظار دست اندرکاران ایجاد بازار سیاه بلیت های نوروزی باشد.

یوناتن بت کلیا با اشاره به نابه سامانی بازار بلیت های نوروزی، گفت: هر ساله افزایش بدون ضابطه نرخ های بلیت های نوروزی موجبات غافلگیری مردم و در نهایت نارضایتی آنان را فراهم می کند.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دولت باید با نظارت دقیق بر بازار امکان جهش ناگهانی نرخ بلیت های نوروزی را از سودجویان سلب کند، افزود: در حال حاضر با توجه گسترش علم روز خرید بلیت های حمل و نقل ریلی و هوایی به صورت اینترنتی شده که باز هم با این نوع تحولات دست سودجویان از نرخ گذاری ها و چین یجاد بازار سیاه کوتاه نشده است.

وزارت راه و شهرسازی باید برنامه مدونی برای تنظیم بازار بلیت های نوروزی ارایه کند
این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی باید برنامه مدونی برای تنظیم بازار بلیت های نوروزی ارایه کند، تصریح کرد: بی برنامه گی یکی از عوامل حضور پررنگ دلالان و تاثیرگذاری بر نرخ ها است.

وی با بیان اینکه با برداشتن تحریم ها در شرایط پسابرجام و رونق صنعت گردشگری انتظار از ناوگان حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی بیش از پیش خواهد شد، افزود: جذب گردشگر نیازمند آماده سازی شرایط حتی در بحث بلیت و نرخ آن است.

بت کلیا با تاکید بر اینکه حضور آزادانه دلالان در بازار و نرخ گذاری های آنان ضربه مهلکی بر اقتصاد است، گفت: دولت باید از تجربه تلخ سال های گذشته در نرخ بلیت های نوروزی درس گرفته و از اکنون برای اتخاذ تدابیری سخت برای مقابله با سودجویان وارد عمل شود.

وی ادامه داد: اخطار، جریمه و پلمب واحدهای فروش متخلف باید در انتظار دست اندرکاران ایجاد بازار سیاه بلیت های نوروزی باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، مقابله با گران فروشی بلیت نوروزی را راهکاری برای تشویق مردم به رونق ایران گردی خواند و افزود: دولت باید با گران فروشی در هر حوزه ای برای بازگشت آرامش به بازار مقابله کند.

واحدهای فروش بلیت های نوروزی زیر ذره بین دستگاه های نظارتی
وی با بیان اینکه مراکز فروش بلیت های نوروزی باید پاسخ گوی تمام وقت دستگاه های نظارتی در خصوص نحوه خدمت رسانی به مردم باشند، تصریح کرد: واحدهای فروش بلیت اگر دستگاه های نظارتی را ناظر بر عملکرد خود ببینند از نرخ گذاری های سلیقه ای اجتناب خواهند  کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: پلمب واحدهای متخلف فروش بلیت های نوروزی تنها راه مقابله با بازار سیاه بلیت است.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین