| کد خبر: 27365 |

تین نیوز | سازمان بنادر و دریانوردی تسهیلاتی به منظور استفاده کشتی تحقیقاتی خلیج فارس از امکانات این سازمان تخصیص خواهد داد.

رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و رییس هیات مدیره انجمن علوم و فنون دریایی ایران با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که با حضور علیرضا کبریایی معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان، محمدرضا الهیار مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر سازمان و دکتر هادی گریوانی مدیر امور فناوری و ارتباط با صنعت پژوهشگاه در محل سازمان برگزار شد، دو طرف در خصوص زمینه های همکاری فیمابین بحث و گفتگو کردند.

قرار شد داده های حاصل از گشت های دریایی طرفین مبادله شود، سازمان از توان پژوهشی اعضای هیئت علمی پژوهشگاه استفاده کند و پژوهشگاه با بررسی و تبادل نظر با کارشناسان و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی تحقیقات خود را به سمت هر چه کاربردی تر کردن، متناسب با نیازهای سازمان بنادر و دریانوردی، سوق دهد.

در ادامه این دیدار، دکتر چگینی رئیس پژوهشگاه پیشنهاد عضویت حقوقی سازمان بنادر و دریا نوردی در انجمن علوم و فنون دریایی را مطرح کرد که با استقبال مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی روبرو شد.
همچنین رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری-صنعتی جاسک دیدار و گفتگو کرد.

دکتر چگینی ضمن معرفی فعالیت های پژوهشگاه، ظرفیت های علمی، تحقیقاتی و میدانی پژوهشگاه را تشریح و از همکاری مشترک با منطقه آزاد تجاری-صنعتی جاسک استقبال کرد.

امیر دریادار ملک زادگان نیز در این دیدار از همکاری مشترک و استفاده از ظرفیت های پژوهشگاه در جهت توسعه و آبادانی سواحل مکران و شهرستان جاسک استقبال کرد.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل