| کد خبر: 127711 |

گرایلو خبر داد:

تین‌نیوز| معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، با اشاره به اینکه بالغ بر ۳۰۰ شرکت کارگزار خدمات دریایی و بندری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسیده است، از آغاز بررسی و ارزیابی‌کیفی‌ این شرکت ها از طریق سامانه مکانیزه کارگزاری دریایی و بندری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به اینکه سازمان بنادر و دریانوردی مرجع دریایی کشور و متولی ارائه خدمات دریایی و بندری به مشتریان است، اظهار داشت: با واگذاری بخش عمده ای از فعالیت های این سازمان در زمینه ی ارائه خدمات دریایی و بندری به بخش خصوصی، شرکت های کارگزار خدمات دریایی و بندری به عنوان بازوهای اجرایی این سازمان در بنادر ایفای نقش می نمایند.

گرایلو افزود: نظارت و ارزیابی کیفیت ارائه خدمات دریایی و بندری به مشتریان از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا با مشارکت شرکت های کارگزار دریایی و بندری در بنادر، تلاش می‌شود خدمات با کیفیت مطلوبی به مشتریان ارائه و حداکثر رضایت آنان جلب شود که در این راستا سامانه مکانیزه کارگزاری دریایی و بندری، ابزار مؤثری برای ارزیابی توان این شرکت‌ها و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان  محسوب می شود.

معاون دریایی و بندری با اشاره به اینکه بالغ بر ۳۰۰ شرکت کارگزار خدمات‌دریایی و بندری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسیده است، بررسی و ارزیابی کیفی آنان را از طریق این سامانه مهم عنوان کرد.

  وی با اشاره به آغاز قریب الوقوع بهره برداری از نسخه ی جدید و مکانیزه این سامانه، بیان داشت: این دوره ی آموزشی- توجیهی از طریق  اداره امور کارگزاران دریایی و بندری سازمان بنادر و دریانوردی برای آشنایی شرکت های ارائه دهنده ی خدمات دریایی و بندری  فعال در  مجتمع بندری امام خمینی(ره) با آخرین تغییرات، قابلیت ها و مزیت های مختلف نسخه ی جدید طی  ۲۹ فروردین ماه سال جاری برگزار شد.

گرایلو افزود: در این نسخه ی مکانیزه، زمینه ی لازم برای تسهیل در مدیریت فرآیند های عملیاتی، امکان ارزیابی توان و عملکرد شرکت ها و رتبه بندی آنها و یکپارچه سازی  وظایف حاکمیتی در بنادر مهیا شده و امکانات متعدد و متنوعی در اختیار مدیران شرکت ها جهت تسهیل پیگیرهای اداری قرار می گیرد.

وی همچنین اعمال قوانین تجاری، بازرگانی و ثبتی، تغییر ساختار پروفایل، برخورداری از  قابلیت مراجعه به سوابق شرکت ها، امکان نظارت مستمر، سهولت گزارش گیری، امکان تبادل اطلاعات با کارشناسان سازمان بنادر و دریانوردی و کاربر پسند بودن را از دیگر مزیت های نسخه ی جدید این سامانه برشمرد.

وی با اشاره به همت نمایندگان سازمان بنادر و دریانوردی در جریان برگزاری این دوره آموزشی– توجیهی اظهار داشت: در ادامه این دوره، نشست پرسش و پاسخ  با حضور این مهمانان به منظور رفع ابهامات و روشن ساختن جوانب مختلف این سامانه  و مزایای بهره گیری از آن نیز برگزار شد.

یادآوری می‌شود مجتمع بندری امام خمینی(ره) نخستین میزبان برگزاری این دوره‌های آموزشی– توجیهی است که طی آن نحوه ی بهره‌گیری از امکانات و مزایای آن به شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات دریایی و بندری آموزش داده شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل