| کد خبر: 260 |

مدیرعامل رجاء:

تین نیوز | مدیرعامل رجاء با بیان اینکه بخش حمل و نقل ریلی اولین سیستم حمل و نقلی است که بابت تأخیر، خود را جریمه می‌کند، گفت: جریمه تأخیر قطار‌ها چندی پیش حذف شده بود که این موضوع را پیگیری کردیم و دوباره با قانونی کامل‌تر در راستای حمایت از مسافر، اجرایی شد.

حسن موسوی‌نژاد با اشاره به آماده‌سازی ناوگان این شرکت مسافر ریلی برای ایام نوروز، اظهار داشت: ‌حمل و نقل ریلی از نظر کیفی و کمی باید توسعه یابد، ناوگان فعلی متناسب ظرفیت کشور و شأن مردم نیست اما شرکت رجاء به عنوان پرظرفیت‌ترین بخش ریلی کشور در حال توسعه خود است تا خدمت به مسافران را افزایش دهد.
 
وی ادامه داد: مسافران نوروزی منتظر باشند و بدانند امسال قطارهای متفاوتی را در ایام نوروز تجربه می‌کنند.
 
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با تأکید بر اینکه برای نوروز امسال نوسازی جدی و بهسازی در انواع واگن‌های خود خواهیم داشت، بیان کرد: آموزش مهماندارانی که با مسافران سر و کار دارند به خوبی انجام شده است.
 
موسوی‌نژاد بیان کرد: تلاش کردیم که خدمات و سرویس‌های حذف شده در برخی از قطارهای رجاء، نظیر پذیرایی، را دوباره با کیفیت بالاتر اجرایی کنیم.
 
* بابت کاهش خدمات و تأخیر‌ قطار‌ها خود را جریمه می‌کنیم
وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی کردیم تا تأخیرات قطارها در مقصد و مبدأ برای ایام نوروز کاهش یابد، اضافه کرد: جریمه تأخیر حرکت قطارها چندی پیش حذف شده بود که این موضوع را پیگیری کردیم و دوباره با قانونی کامل‌تر در راستای حمایت از مسافر، اجرایی شد.
 
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء تأکید کرد: بخش حمل و نقل ریلی اولین سیستم حمل و نقلی در کشور است که بابت کاهش خدمات و تأخیرات، خود را جریمه می‌کند یعنی اگر قطار بیش از میزان استاندارد و تعیین شده قانونی، تأخیر داشته باشد، کل قیمت بلیت یا بخشی از آن به مسافر برمی‌گردد.
 
* مسافران قطار امکان درخواست غذای گرم دارند
مدیرعامل رجاء درباره کیفیت ارائه خدمات و راه‌اندازی اینترنت در قطارهای این شرکت ریلی، اظهار داشت: در برخی قطارها غذای گرم به مسافر ارائه می‌شود، در برخی از قطارها هم نظیر قطارهای ترن‌ست و پردیس، غذا جزوی از بلیت است.
 
موسوی‌نژاد افزود: در مسیر مشهد و شیراز غذای گرم جدید با کیفیت مناسب به مسافر عرضه می‌شود و بقیه قطارها هم غذای گرم ‌درخواستی دارند.
 
مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء بیان کرد: به دنبال ایجاد کترینگ مرکزی برای شرکت رجاء هستیم که غذای مطلوب دراختیار مسافر قرار گیرد البته احداث کترینگ زمانبر و پرهزینه است اما سعی می‌کنیم هر روز غذاهای گرم ‌به مسافران ارائه دهیم.
 
* فعالیت واگن‌های حمل خودرو در ایام نوروز
وی بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به مسافران، شرکت حمل و نقل ریلی رجاء واگن‌های حمل خودرو را نیز راه‌اندازی کرده است که در ایام نوروز نیز فعال خواهند بود.
 
موسوی نژاد با بیان اینکه در اغلب مسیرها واگن حمل خودرو داریم، اضافه کرد: تنها در مسیر گرگان واگن حمل خودرو وجود ندارد.
 
مدیرعامل رجاء ادامه داد: مسافر همزمان با تهیه بلیت می‌تواند از آژانس برای استفاده از واگن حمل خودرو نیز بلیت تهیه کند.
 
موسوی‌نژاد بیان کرد: حتی اگر فردی مایل بود خودرویی را به مقصد منتقل کند بدون آنکه خود مسافر قطار باشد، این امکان برای وی  فراهم شده است

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین