| کد خبر: 115660 |

معاون فنی و زیربنایی راه‌آهن:

تین‌نیوز|

معاون فنی و زیربنایی راه‌آهن گفت: در راستای چشم‌انداز بزرگ راه‌آهن کشور مبتنی بر دستیابی به راه‌آهنی پیشرفته، مدرن و کارآمد و با تأکید بر نقش بی‌بدیل سرمایه‌های انسانی در تحقق این چشم‌انداز، از مرداد سال ۹۵، پروژه توانمندسازی مدیران و کارشناسان کلیدی حوزه فنی و زیر بنایی شروع‌شده است.

به گزارش خبرنگار تین‌نیوز؛ مازیار یزدانی، معاون فنی و زیر بنایی در نهمین سمینار معاونین فنی و روسای گروه‌ها و ادارات کل مناطق راه‌آهن اظهار داشت: از ۴ تیرماه سال ۹۳ تاکنون شاهد برگزاری ۹ سمینار در مجموعه راه‌آهن با حضور متخصصان فنی و زیر بنایی بودیم. هدف مهم در این گردهمایی رویکرد بررسی چالش‌ها و موانع پیش روی توسعه و استفاده از فرصت‌های موجود است.

یزدانی در ادامه خاطرنشان کرد: مشورت برای هر تصمیمی یک امری ضروری به شمار می‌آید. گردهمایی‌های فنی، هم‌اندیشی یک سیستم و مجموعه را در جهت شکوفایی کارها و فعالیت‌های اجرایی به دنبال دارد. نتایج حاصل از این نشست‌ها و گردهمایی به لایه‌های اجرایی راه‌آهن در قالب راهکارهای علمی و عملی سرایت می‌کند. تاکنون اقدامات و گام‌های مهمی در حوزه فنی و زیر بنایی انجام شده و به مرحله بهره‌برداری رسیده است اما این کافی نیست و ما راه زیادی برای رسیدن به اهداف مورد نظر در بخش زیر بنایی راه‌آهن داریم.

معاون فنی و زیر بنایی همچنین گفت: سمینار فوق به سه موضوع اصلی و اساسی توانمندسازی، جشنواره ایده و اقدام و خروجی سیستم نت را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد. توانمندسازی فرایندی است که طی آن شایستگی‌ها و قابلیت‌های مدیران و کارشناسان سازمان شناسایی شده و برنامه جامعی برای توسعه، ارتقا و استفاده از این شایستگی‌ها طراحی و اجرا می‌شود. در راستای چشم‌انداز بزرگ راه‌آهن کشور مبتنی بر دستیابی به راه‌آهنی پیشرفته، مدرن و کارآمد و با تأکید بر نقش بی‌بدیل سرمایه‌های انسانی در تحقق این چشم‌انداز، از مرداد سال ۹۵، پروژه توانمندسازی مدیران و کارشناسان کلیدی حوزه فنی و زیر بنایی شروع‌شده است.

وی در پایان با اشاره به نیروی انسانی در پروژه توانمندسازی گفت: موضوع نیروی انسانی یکی از پایه‌های اصلی در جهت پیشرفت و توسعه حوزه فنی و زیر بنایی است که ما برای پروژه‌های ریلی بایستی حمایت‌های لازم را به عمل آوریم. کارهای خوبی در بخش توانمندسازی راه‌آهن در دست اجرا است و طی سه سال گذشته در حوزه فنی و زیربنایی شروع‌شده که تا ۶ ماه آینده شاهد بهره‌برداری از آن‌ها خواهیم بود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل