| کد خبر: 220 |

دبیرانجمن شرکت های هواپیمایی:

تین نیوز | دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: هرگونه افزایش قیمت بلیت های نوروزی غیرقانونی است و شرکت های هوایی و آژانس های مسافرتی حق ندارند قیمت بلیت های خود را افزایش دهند.

حمید غوابش افزود: فروش بلیت های نوروزی توسط برخی از آژانس های مسافرتی به غیر از نرخ های مصوب قانونی که توسط سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شده، تخلف است و همه آژانس های مسافرتی در کشور ملزم به رعایت نرخ های مصوبه قانونی هستند.
 
وی با بیان این که برخی از آژانس های مسافرتی به صورت جمعی پروازها را چارتر و بلیت های خود را به قیمت بالاتری به متقاضیان عرضه می کنند، گفت: نرخ های مصوب تکلیفی است و آژانس های مسافرتی در صورت عرضه بلیت های نوروزی به قیمت بالاتر تخلف می کنند.
 
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با اشاره به طرح آزادسازی نرخ بلیت پروازهای هوایی گفت: هنور قانون آزادسازی نرخ بلیت پروازهای هوایی اجرایی نشده و شرکت های هوایی تنها از زمان اجرا شدن این قانون می توانند قیمت های خود را متنوع سازی کنند.
 
غوابش تاکید کرد هم اکنون در کشور یک نرخ داریم و آنهم تکلیفی است و همه شرکت های هوایی و آژانس های مسافرتی، تنها بعد از آزادی سازی نرخ بلیت پرواز ها اختیار متنوع سازی قیمت های خود را دارند.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل