| کد خبر: 395 |

 تین نیوز | مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از افزایش سرعت پذیرش مسافر در این فرودگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: فضایی برای استراحت مسافران در زمان تاخیر پروازها در نظر گرفته شده است.
 
مرتضی دهقان اظهار کرد: فضایی به مساحت 700 مترمربع در فرودگاه برای پذیرایی از مسافران در زمان تاخیر پروازها ایجاد می‌شود که در تلاش هستیم تا بیستم اسفند‌ این مکان مورد استفاده قرار گیرد.
 
وی توسعه ترمینال مسافری، پل ارتباطی، پارکینگ مسافری، پروژه مترو و ترمینال زیارتی را از جمله مواردی دانست که در دستور کار فرودگاه قرار دارد.
 
عملیاتی شدن پروژه زیباسازی و نورپردازی فرودگاه تا عید نوروز 
وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات بیشتر به مسافران به ویژه در ایام نوروز تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: بحث زیباسازی و نورپردازی در فرودگاه از دیگر مواردی است که در فرودگاه اجرا خواهد شد و تا 15 اسفند عملیاتی می‌شود.
 
مدیر کل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از راه‌اندازی سیستم جدیدی در این فرودگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: این سیستم باعث افزایش سرعت پذیرش مسافر می‌شود و اطلاعات مسافر و بار بین فرودگاه‌هایی که از فرودگاه امام به آن مقاصد پرواز انجام می‌شود به صورت سیستمی منتقل خواهد شد.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل