| کد خبر: 361 |

مدیرکل فرودگاه های بوشهرخبرداد

تین نیوز | مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: مانور و تمرین هوایی مقابله با شرایط اضطراری با بکارگیری سه هواپیمای جنگی، مسافری وچرخبال و امکانات امداد و نجات در فرودگاه بوشهر اجرا شد.

عباس محمدی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با اهداف از پیش تعیین شده  نجات هواپیمای سانحه دیده مانور امداد و نجات هوایی در فرودگاه بوشهر برگزار شد اظهار کرد: در راستای ارتقا سطح آمادگی نیروهای امداد ونجات هوایی مانور مقابله با شرایط اضطرار در فرودگاه بوشهر با موفقیت پایان یافت.
 
وی با اشاره به اینکه در این مانور نیروهای مسلح، سپاه و نیروی انتظامی شرکت داشتند تصریح کرد: در این مانور که پس از هفت سال تحت عنوان مانور کامل دوسالانه در فرودگاه بوشهر برگزار شد پایگاه‌های هوایی و دریایی، سپاه، پلیس و ارگانهای مدیریت بحران استان بوشهر  شرکت داشتند.
 
مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهربا بیان اینکه تمامی امکانات امداد و نجات هوایی دراین مانور بکار گرفته شد تصریح کرد: در مانور مقابله با شرایط اضطرارهوایی یک فرودند هواپیمای جت فالکون، یک فروند چرخبال و یک فروند هواپیمای جنگنده اف 4 و تجهیزات امداد و نحات بکار گرفته شد.
 
محمدی برگزاری همایش معاونان عملیاتی فرودگاه‌های کل کشور برای کنترل موانع از دیگر برنامه های جنبی این مانور دانست و خاطرنشان کرد:  کارگاه آموزشی روسای ادارات ایمنی و آتش نشانی فرودگاههای کشور  به میزبانی فرودگاه بوشهر از دیگر برنامه‌های جنبی مانور هوایی بود.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل