| کد خبر: 346 |

تین نیوز | مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان اعلام کرد: امیدواریم پروازهای کیش و تهران سال آینده از فرودگاه همدان انجام شود.
 
پیمان جوینده مهر افزود: برقراری پروازهای عتبات عالیات، کیش و تهران در اولویت فرودگاه همدان قرار دارد و پیگیر‌ی‌های لازم در این زمینه در حال انجام است، اما امسال دیگر نمی‌توان این امر را محقق کرد.
 
وی ادامه داد: با نظر سنجی صورت گرفته در سطح شهر همدان مردم بیشتر برقراری پرواز کیش، تهران و اصفهان را مطرح کرده‌اند و برای فرودگاه همدان نیز برقراری پرواز کیش و تهران در اولویت است.
 
جوینده مهر درباره برقراری پرواز از طرف شرکت‌های هواپیمایی در فرودگاه همدان نیز گفت: شرکت‌های هواپیمایی ابتدای هر سال برنامه پروازهای خود را تنظیم کرده و در طول سال نمی‌توان آن را تغییر داد، از این رو باید صبر کنیم تا برنامه پروازی شرکت‌ها باز شده تا بتوانیم برای برقراری پرواز از همدان اقدام کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برقراری پرواز در فرودگاهی به راحتی صورت نمی‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی باید به این اطمینان برسند که سودآوری لازم را از طریق این پرواز خواهند داشت، در ضمن درخواست‌های متعددی از سایر استانها برای برقراری پرواز وجود دارد.
 
مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان اعلام کرد: در حال حاضر در هفته دو پرواز مشهد به همدان و بالعکس و هر پنج روز یک بار پرواز مستقیم از همدان به سمت مکه از فرودگاه همدان انجام می‌شود.
 
وی از خرید‌ دستگاه "دی آیسینگ" توسط فرودگاه همدان خبر داد و گفت: این دستگاه با مبلغی افزون بر 500 میلیون تومان برای مواقع یخ زدگی هواپیماها خریداری شده است.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل