| کد خبر: 345 |

تین نیوز | استاندار لرستان از افزایش تعداد پروازهای فرودگاه خرم‎آباد با هدف تأمین و توسعه زیرساخت‎ها در مسیر عمران و آبادانی استان خبر داد.
 
 هوشنگ بازوند بیان‌کرد: با پیگیری‎های مستمر و هدفمند و توافقات حاصله با شرکت‎های هواپیمایی، زمینه افزایش دو پرواز هفتگی در مسیر تهران- خرم‎آباد و بالعکس در فرودگاه خرم‎آباد فراهم شده است.
 
وی با اشاره به اینکه این دو پرواز از روز سه‎شنبه هفته جاری برقرار خواهند شد، اضافه‌کرد: فرودگاه یکی از زیرساخت‎های مهم برای توسعه و زمینه‎ساز جذب سرمایه‎گذار بخش خصوصی برای مشارکت در روند عمران و آبادانی استان است.
 
بازوند ادامه‌داد: با برقراری این دو پرواز، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه خرم‎آباد در مسیر تهران- خرم‎آباد و بالعکس به 16 پرواز(رفت و برگشت) افزایش خواهد یافت.
 
استاندار لرستان گفت: در همین ارتباط طرح توسعه فرودگاه خرم‎آباد نیز با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم و با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در حال اجراست.
 
به گفته وی، طرح توسعه فرودگاه خرم‎آباد با هدف پذیرش هواپیمای پهن پیکر و برقراری پروازهای خارجی به‎ویژه در مسیر عتبات عالیات و پرواز حجاج در استان انجام می‎شود.

ارسال نظر

آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل