| کد خبر: 306 |

تین نیوز | مدیرعامل فرودگاه خرم‎آباد از فراهم شدن امکان بسته‎های سبک و پاکتی در این فرودگاه خبر داد.
 
اسفندیار کیانی در نشست شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی که در اتاق بازرگانی خرم‎آباد برگزار شد، گفت: کارگوترمینال فرودگاه راه‎اندازی شده و از این به بعد ارسال بارهای سبک و پاکتی از طریق هوایی در فرودگاه خرم‎آباد امکان‎پذیر است.
 
وی اضافه کرد: شرکت هواپیمایی ماهان مسئول این کار است، اما باید بقیه همکاری کنند تا از این فرصت نهایت بهره را ببریم. بدون شک این کار نقش مهمی در حمل‎و‎نقل هوایی دارد.
 
کیانی افزود: تمام اقدامات لازم اندیشیده شده و آژانس خایدآلو در لرستان مسئول دریافت بسته‎ها‌ست و هیچ مشکلی برای اجرای پست هوایی وجود ندارد.
 
وی در ادامه صحبت‎هایش با اشاره به دایر شدن دو پرواز از فرودگاه خرم‎آباد به مشهد مقدس، تصریح کرد: از هفته آینده این پروازها دایر می‎شود. این امکان در راستای توسعه پروازها فراهم شده و شرکت هواپیمایی تابان برقراری و استمرار پروازها را منوط به استقبال مردم کرده است.
 
مدیرعامل فرودگاه خرم‎آباد خاطرنشان کرد: برقراری پروازها بستگی به روابط و شرایط خاصی دارد که حفظ آن سخت است و اگر از دست برود، برگشتش خیلی سخت می‎شود، چون شرکت‎های هواپیمایی حاضر نیستند، بازهم ریسک کنند.
 
کیانی یادآور شد: سال‎های قبل هر کاری می‎کردیم پروازهای فرودگاه خرم‎آباد اضافه نمی‎شد، اما هم اکنون در هفته 16 پرواز برقرار است، چون فضا برای افزایش پروازها و استقبال وجود دارد. با این حال هیچ پروازی دائمی نیست و بستگی به استقبال مردم دارد.
 
وی درباره نشست شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی نیز گفت: برای شناخت فضای کسب و کار باید از این بحث‎ها که مدیران در جلسات شرکت کنند بیرون بیاییم و نیاز است از کارشناسان مجرب دعوت کنیم و بحث‎های آموزشی به سطوح پایین‎تر انتقال داده شود تا بازده بهتری داشته باشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل