| کد خبر: 12582 |

تین نیوز |  رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت:راه اندازی قطار شهری تنها راه رفع مشکل ترافیک شهر گرگان است.
 
ناصر گرزین در یکصدوپنجمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: برای رفع مشکل ترافیک گرگان یکی از راه‎حل‎ها راه اندازی قطار شهری است و باید این موضوع پیگیری شود و برای حل مشکلات گرگان باید آن را برای 10 سال آینده تصور کرد.
 
وی افزود: مترو نیز یکی از دیگر مسائلی است که گرگان به آن احتیاج دارد و نباید از ورود به این طرح‎ها ترسید و خوشبختانه دولت در این پروژه نیمی از هزینه‎ها را نیز پرداخت می کند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: نباید برای توسعه شهر کوچک فکر کنیم و اگر کوچک فکر کنیم در ساخت همین جدول و آسفالت خیابان‎ها هم موفق نخواهیم بود.
 
گرزین گفت: انتظار شهروندان از شورای چهارم انتظاری متفاوت است و باید به بخش های زیر ساختی شهر گرگان توجه کافی کنیم.
 
وی افزود: شورای چهارم شهر گرگان 20 برنامه شهری و 14 تقاطع را به عنوان یک نقشه راه ارایه داد که پس از بررسی های چند ماهه تصویب شد.
 
گرزین با بیان اینکه شورای شهر گرگان چشم اندازها و برنامه های خود را مشخص کرده ادامه داد: برای این که در مدت 4 سال در عمل حرفی برای گفتن داشته باشیم نیاز به پشتیبانی همه جانبه از شورا و شهرداری داریم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین از پایان عملیات عمرانی و نصب آخرین قطعه از قطعات پل روگذر میدان شهید قندهاری گرگان خبر داد و افزود: تکمیل این طرح که نخستین پل غیرهمسطح شهر گرگان است نتیجه همت همه افراد در مجموعه شهرداری گرگان است و خوشحال هستیم که نخستین وعده شورا و شهرداری در دوره چهارم یک ماه زودتر از تاریخ تعیین شده به پایان رسید.
 
گرزین تصریح کرد:ما کار خود را با مهندسی زمان شروع کردیم تا بتوانیم از فرصت به نحوه مطلوب استفاده کرده و تقاطع غیرهمسطح شهید قندهاری را قبل از اینکه زمان آن سپری شود محقق کنیم.
 
رئیس شورای شهر گرگان گفت: برای دست یافتن به اعتماد مردمی باید در عمل کارهای خود را ثابت کنیم.
 
گرزین اظهار کرد: اگر بتوانیم در این چهار سال بخشی از برنامه ها و نیازهای شهری را برطرف کنیم تغییرات خوبی را در زیرساخت¬های شهر گرگان مشاهده خواهیم کرد.
 
وی گفت: همه به یک چیز فکر می کنیم و آن سازندگی شهر گرگان است و برای رسیدن به این هدف عزم جدی را آغاز کرده ایم.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل