| کد خبر: 57944 |

تین نیوز | مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌‌های استان تهران گفت: در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بار، به متقاضیان نوسازی ناوگان با کامیون‌های چینی، روسی، اروپایی و کره‌ای، تسهیلات با نرخ سود ۱۲ و ۱۵ درصد پرداخت می‌شود.
 
‌حمیدرضا شهرکی ثانوی اظهار داشت: در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بار، به متقاضیان نوسازی ناوگان با کامیون‌های اروپایی و کره‌ای، تسهیلات با نرخ سود 12 درصد تا سقف 300‌ میلیون تومان و حداکثر 70 درصد قیمت خودرو، پرداخت می‌شود.
 
وی بیان کرد: برای کامیون‌های کشنده با برندهای چینی و روسی، تا سقف  قیمتی 200‌ میلیون تومان معادل 70 درصد قیمت ناوگان، تسهیلات با نرخ سود 15 درصد پرداخت خواهد شد.
 
شهرکی ثانوی ادامه داد: متقاضیان طرح نوسازی می‌توانند بر اساس فرآیند تعریف شده با در دست داشتن کارت هوشمند خودروی فرسوده به شرکت خودرو ساز مراجعه و در صورت حائز شرایط بودن، پیش فاکتور خرید دریافت و نسبت به ثبت نام در سامانه نوسازی ناوگان به آدرس ایمیل www.nosazi.rmto.ir اقدام کنند.
 
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان تهران بیان کرد: در این مرحله شرکت خودرو ساز حداکثر معادل 5 درصد قیمت خود رو را به عنوان پیش پرداخت از متقاضی اخذ می‌کند و پس از آن نیز مراحل مربوط به معرفی به بانک عامل یا لیزینگ طرف قرارداد با سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای و سیر مراحل اسقاط خودرو فرسوده به ترتیب تعیین شده و در فرآیند اجرا خواهد شد؛ پس از اخذ تسهیلات و دریافت کامیون جدید، سند به نام لیزینگ و یا بانک عامل (اجاره به شرط تملیک) صادر خواهد شد.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل