| کد خبر: 278 |

تین نیوز | معاون حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان گفت: گرفتن سرویس دربستی توسط ناوگان عمومی استان در نوروز 93 ممنوع است.
 
بابک قهرمانی در این باره افزود: به منظور استفاده کامل از ناوگان عمومی در سرویس‌دهی به مردم و انجام سفرهای نوروزی، گرفتن هر نوع سرویس دربستی برای ناوگان زیر پوشش این اداره کل از 22 تا 29 اسفند‌ماه 92 و از 12 تا 15 فروردین‌ماه 93 ممنوع است.
 
وی با بیان اینکه طرح پیش فروش بلیت اینترنتی از 11 اسفندماه امسال آغاز شده است، اظهارکرد: این طرح تا 18 اسفندماه ادامه خواهد داشت و از 18 اسفندماه به صورت حضوری و اینترنتی پیش‌فروش بلیت توام باهم خواهد بود.
 
وی تصریح کرد: مردم از طریق سه سایت safar724.ir ،mosaferyar.ir،IR.safar.com می‌توانند بلیت مقصد خود را تهیه کنند.
 
قهرمانی افزود: تمامی ناوگان عمومی باید در ایام طرح نوروزی در اختیار مسافران باشند و شرکت‌ها موظف به هماهنگی لازم برای تامین ناوگان، راننده حرفه‌ای و سایر نیروهای خدمات‌رسان به مردم هستند.
 
وی در مورد اهداف اجرای این طرح گفت: با ارائه سرویس‌دربستی در روزهای اوج تقاضای مسافران نوروزی، عرضه اتوبوس برای مسافران استانی دچار کمبود می‌شود.
 
قهرمانی با اعلام اینکه 20 مجتمع خدماتی رفاهی در استان وجود دارد، افزود: در هفته گذشته از این مجتمع‌ها بازرسی به عمل آمده و تا دو هفته آینده نیز یک بار دیگر از مجتمع‌ها بازرسی به عمل می‌آید.
 
وی اعلام کرد: مردم در صورت مشاهده تخلف از رانندگان ناوگان عمومی می‌توانند مراتب را از طریق شماره تلفن‌های 4210435 و 4210481 اطلاع دهند. همچنین از طریق سامانه پیامکی 2000141 مردم می‌توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود از نحوه خدمات‌رسانی ناوگان عمومی را ارسال کنند.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل