| کد خبر: 27341 |

تین نیوز |  معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نصب و استقرار سیستم‌های کنترل هوشمند در بزرگراه‌ها و معابر مختلف تهران ادامه پیدا می‌کند.
سید‌جعفر تشکری‌هاشمی گفت: تجربه نشان داده است که در هر جایی از سیستم‌های کنترل هوشمند استفاده شده است توانسته است مفید و موثر واقع شود و از افزایش تخلف‌ها جلوگیری کند.وی افزود:وجود این سیستم‌ها باعث شناخت افراد متخلف می‌شود،به طوری که در این زمینه ما دارای اطمینان 100 درصدی خواهیم شد.
به گفته معاون حمل‌و‌نقل و ترافیك شهرداری تهران، نبود سیستم‌های کنترل هوشمند، نیروی انسانی‌، تجهیزات و هزینه‌های زیادی را می‌طلبد، بنابراین ما با استفاده از استقرار سیستم‌های هوشمند سعی داریم به پیشبرد بهتر و موثرتر کارها کمک کنیم.
از نظر تشکری‌هاشمی، تجربیات در برخی مکان‌ها از جمله تونل صدر، نیایش، توحید و رسالت نشان داده است که در هر جا دارای امکاناتی در زمینه سیستم‌های کنترلی بوده است از یک طرف شاهد سهولت در کارها بوده‌ایم و از طرف دیگر راحت‌تر به شناسایی متخلفان پرداخته ایم.
معاون شهردار تهران با بیان این که شهرداری با هماهنگی‌هایی که با پلیس انجام داده است، تلاش می‌کند تا در همه بزرگراه‌ها و تقاطع‌های مهم به نصب و استقرار سیستم‌های هوشمند اقدام نماید، تاکید کرد‌:بدون تردید این امر به ما کمک می‌کند تا با تجهیزاتی که در اختیار داریم به عنوان یک روش و فرایند مورد توافق به ایجاد نظم و امنیت بپردازیم.
تشکری با عنوان اینکه استقرار تجهیزات کنترل هوشمند در مکان‌های مختلف شهر تهران ادامه پیدا می‌کند، گفت: تلاش شهرداری این است تا با هماهنگی‌های انجام شده بتواند در ابعاد وسیعی از این سیستم‌های استفاده کند.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل