| کد خبر: 105070 |

معاون برنامه‌ریزی، توسعه‌شهری و امور شورای شهرداری تهران:

تین‌نیوز| معاون شهردار تهران از انتشار گزارش عملکرد دوساله برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری، خبرداد.

به گزارش تین‌نیوز، ناصر امانی با اشاره به این‌که برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری تهران (1393 الی 1397) به‌عنوان دومین برنامه میان‌مدت در جهت تحقق اهداف طرح جامع در شورای اسلامی شهر تهران تصویب و ابلاغ شده است، اظهار داشت: معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا با ایجاد دبیرخانه دائمی پایش و ارزیابی مستقیم، اجرای این برنامه را رصد و گزارش عملکرد دوره ای از آن را منتشر می‌کند.
 
وی در ادامه سخنان خود، تصریح کرد: براساس ابلاغیه مورخ اول تیرماه سال 95 شهردار تهران، دبیرخانه دائمی پایش برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری تهران در حوزه معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا تشکیل و کارگروه‌های هشت‌گانه آن در معاونت های تخصصی، حرکت در مسیر اجرای برنامه را پیگیری می‌کند که در نتیجه این اقدام شاهد تحقق اکثر اهداف مورد نظر برنامه در حوزه توسعه حمل‌ونقل عمومی، افزایش سرانه فضای سبز و توسعه‌شهر و شهرداری الکترونیک در دو سال گذشته بوده‌ایم.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه‌شهری و امور شورا انتشار گزارش عملکرد دوساله برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری تهران را چهارمین گزارش دوره‌ای عملکرد برنامه عنوان کرد و گفت: پس از گزارش 9 ماهه، یک‌ساله و بیست‌ماهه در حال حاضر گزارش دو ساله در 9 فصل مطابق با فصول مصوبه برنامه تدوین و منتشر شده است.

امانی از ایجاد دبیرخانه دائمی پایش برنامه و کارگروه‌های ذیل آن در معاونت برنامه‌ریزی، توسعه‌شهری و امور شورا که با جمع‌آوری، تدقیق و تدوین گزارش ادواری، عملکرد شهرداری تهران در خصوص برنامه را پیگیری می‌کند، به عنوان ترویج فرهنگ برنامه محوری و پیگیری و پافشاری برحرکت واحدهای اجرای در مسیر تحقق برنامه مصوب یاد کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، معاون شهردار تهران هم‌چنین این گزارش را منعکس کننده عملکرد شهرداری در دو سال اجرای آن ذکر و اظهار امیدواری کرد: با همکاری و همیاری مدیران حوزه شهری و مردم عزیز شهر تهران شاهد شکوفایی و بالندگی هرچه بیشتر شهر تهران به‌عنوان پایتخت جمهوری اسلامی ایران و ام‌القرای جهان اسلام باشیم.

به گفته وی، عملکرد دوساله برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری تهران در 9 فصل شامل کلیات عملکرد کلان برنامه و آسیب‌شناسی آن، مأموریت حمل‌ونقل و ترافیک، مأموریت محیط‌زیست و خدمات‌شهری، مأموریت ایمنی و مدیریت‌بحران، مأموریت شهرسازی و معماری، مأموریت‌اجتماعی و فرهنگی، مأموریت توسعه مدیریت - هوشمندسازی و اقتصادشهری، منابع - مصارف و در نهایت، پایش و نظارت بر حسن اجرای برنامه تدوین و به چاپ رسیده است.

بر اساس این گزارش، توسعه‌شهری و امور شورا، این گزارش در آدرس http://udpd.tehran.ir/ سایت معاونت برنامه‌ریزی، توسعه‌شهری و امور شورای‌شهرداری تهران به صورت الکترونیکی برای عموم قابل دسترس خواهد بود.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین