| کد خبر: 845 |

تین نیوز | نماینده مردم هستیم اما به جز مدیریت شهری خبر نداریم در سایر ادارت شهر چه می¬گذرد
یک عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اهمیت مدیریت یکپارچه شهری از جمله مدیریت یکپارچه ترافیک گفت: تمام دستگاه¬ها باید در این خصوص به این باور برسند که تحقق مدیریت یکپارچه سبب انسجام دستگاه¬های خدمات¬رسان شده و موجب می¬شود خدمات هر یک آن¬ها در قالب شبکه¬ای منسجم ارائه شود. 
به گزارش تین نیوز از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، محسن پیرهادی افزود: کاهش هزینه¬های مالی و انسانی اداره شهر، افزایش کیفیت خدمات¬رسانی و نیز رفع نیازمندی¬های شهر و نیاز¬های شهروندان در کوتاه¬مدت، از جمله آثار و نتایج مدیریت یکپارچه شهری است.
وی به عنوان نمونه به مدیریت واحد مسأله آلودگی هوا اشاره نمود و اظهار کرد: اگر مدیریتی واحد مسأله آلودگی هوا را دنبال می¬کرد، می¬توانست بفهمد که نقاط ضعف و قوت کار کجاست، کدام دستگاه¬ها فعالیت خود را به درستی انجام می¬دهند و کدام دستگاه¬ها وظایف خود را درست انجام نمی¬دهند و باید پاسخگو باشند.
پیرهادی با اشاره به این که دود موازی¬کاری¬ها به چشم مردم می¬رود و شهروندان و مدیریت شهری از آن متضرر می¬شوند، تصریح کرد: ناهماهنگی¬ها باعث از دست رفتن منابع و انرژی شده و هر گونه برنامه¬ریزی برای شهر را از سوی مدیران شهری سخت می¬کند.
وی با طرح این موضوع که به عنوان نماینده مردم به جز مجموعه مدیریت شهری، خبر ندارم سایر ادارات خدماتی مانند آب و برق و سازمان¬های مهم مانند آموزش و پرورش، چه اهداف و چه برنامه¬هایی را در شهر دنبال می¬کنند، اضافه کرد: این یعنی جدا از هم و جزیره¬ای کار می¬کنیم، از حال و روز هم خبر نداریم و در کل انگار کاری انجام نمی¬دهیم.
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد: این فرهنگ باید نهادینه شود که برای پیشبرد اهداف و در جهت نیازهای مردم بتوانیم جایگاه و اختیارات خود را به دیگران واگذار کنیم.
 

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل