| کد خبر: 314 |

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرج خبر داد

تین نیوز | مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی کرج از حضور فعال بیش از 70 درصد از ناوگان تاکسیرانی این شهر در ایام نوروزی برای سرویس‌دهی به شهروندان و گردشگران خبر داد.

پرویز اسکندری ادامه داد: سازمان تاکسیرانی کرج به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های ستاد استقبال از بهار شهرداری وظایفی جهت میزبانی شایسته از بهار طبیعت را بر عهده دارد که به همت پرسنل سازمان و همکاری تنگاتنگ تاکسیداران برای اجرای هر چه بهتر آنها تلاش می‌کنیم.
 
وی، از شیفت بندی، کشیک نوروزی و آماده باش گشت‌های نظارت و بازرسی بر عملکرد تاکسی در ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: در تعطیلات سال نو نظارت کاملی برای خدمات رسانی مطلوب تاکسی‌های شهر به شهروندان و مسافران نوروزی اعمال می‌شود و شهروندان نباید برای استفاده و دسترسی آسان به ناوگان تاکسیرانی دغدغه‌ای داشته باشند.
 
*13500دستگاه تاکسی به مردم خدمات رسانی می‌کنند
اسکندری تصریح کرد: طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته بیش از 13 هزار و 500 دستگاه تاکسی در ایام تعطیلات جهت سرویس دهی منظم به شهروندان در معابر شهر و ایستگاه‌ها تردد دارند که این میزان نزدیک به 70 درصد ظرفیت ناوگان تاکسیرانی کرج است.
 
مدیرعامل سازمان بیان کرد: همچنین برای آمادگی بیشتر جلساتی با نمایندگان خطوط جهت هماهنگی طرح استقبال از بهار و مشخص شدن نحوه شیفت بندی کلیه خطوط تاکسی‌های شهر کرج برگزار می‌شود.
 
این مسئول شهری بیان کرد: نظارت مستمر بر نظافت و آراستگی ظاهری تاکسی ها، استقرار 6 دستگاه گشت و سه دستگاه موتورسیکلت جهت بازرسی و نظارت مستمر بر عملکرد تاکسی‌های شهر و... از دیگر اقدامات سازمان در راستای اجرای طرح استقبال از بهار است.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل