| کد خبر: 224 |

تین نیوز | رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر رشت گفت: ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی و تعمیر اتوبوس‌های شهرداری رشت در بودجه نظر گرفته شد.
 
رضا رسولی رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به برنامه‌های کمیسیون ترافیک شورای شهر و شهرداری درباره تجهیز و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی این شهر، اظهار داشت : 26 دستگاه از اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی شهرداری رشت نیاز به تعمیر و بازسازی دارد که برای این مهم 800 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده تا پس از بازسازی به خطوط حمل و نقل شهری باز گردانده شوند.
 
وی افزود: در حال حاضر 46 اتوبوس در شهر رشت برای حمل و نقل عمومی به شهروندان خدمات ارائه می‌دهند و کمیسیون ترافیک شورای شهر در تلاش است تا بتواند این خدمات را به نحو مطلوب در اختیار شهروندان و مسافران قرار دهد.
 
رئیس کمیسیون ترافیک و حمل و نقل شورای شهر رشت با اشاره به برنامه‌های خط ویژه اتوبوس رشت، گفت: طرحی خط ویژه در این چند ماه انجام شد و برای تصویب نهایی و مطالعه باید در کارگروه ترافیک شهرستان و سپس در استان مورد بررسی قرار گیرد.
 
رسولی خاطرنشان کرد: باید در اجرای این طرح سلسه مراتب اداری سپری شود و پس از آن فراهم شدن مقدمات این طرح  سعی می‌کنیم تا اواخر خرداد 93 مراحل اداری تکمیل و طرح خط ویژه اتوبوس شهرداری، خیابان امام(ره) به میدان گیل رشت اجرایی شود.
 
وی با اشاره به تفاهمنامه منطقه آزاد انزلی با شهرداری رشت، تصریح کرد: 700 میلیون تومان اعتبار برای خرید اتوبوس در نظر گرفته شده است که باید برآورد اولیه در این زمینه انجام شود طبق جلسات انجام شده پنج خودرو در نظر گرفته شده بود که ممکن است افزایش یا کاهش هم به دلیل هزینه‌ها داشته باشند.
 
 

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل