| کد خبر: 362 |

تین نیوز | جانشین رئیس پلیس راهور از افزایش ساعت کار مراکز تعویض پلاک خودرو خبر داد.
 سردار موسی امیری با اعلام افزایش زمان ساعت کار مراکز شماره گذاری خودروها، اظهار داشت: به منظور تسهیل و تسریع خدمات شماره‌گذاری به متقاضیان با توجه به افزایش خرید و فروش خودرو در ماه پایانی سال ساعت کار واحدهای شماره‌گذاری مستقر در کارخانجات مراکز تعویض پلاک استان‌ها و دفاتر خدمات خودرویی از ابتدای اسفندماه افزایش یافت.
 
وی ادامه داد: بر این اساس مراکز تعویض پلاک پایتخت در دهه اول اسفند از ساعت 7 صبح تا 17، در دهه دوم اسفند از ساعت 7 صبح تا 19 و در دهه سوم نیز اسفند نیز از ساعت 7 صبح تا 22 باز بوده و به متقاضیان خدمات ارایه می‌کند.
 
به گفته جانشین رئیس پلیس راهور، شعب استان‌ها نیز دهه اول اسفند از ساعت 7 صبح تا 16، دهه دوم اسفند 7 تا 18 و دهه سوم اسفند نیز از ساعت 7 تا 20 فعال هستند.
 
امیری با بیان اینکه ساعت کار واحدهای شماره‌گذاری کارخانجات نیز افزایش یافته است تاکید کرد: این مراکز در دهه اول اسفند از ساعت 7:30 تا 17، دهه دوم اسفند از ساعت 7:30 تا 19 و دهه سوم اسفند نیز از ساعت 7:30 تا 22 به مردم خدمات ارایه می‌کند.
 
وی با بیان اینکه مراکز تعویض پلاک موظفند تا آخرین نفر را که در صف حضور دارد پذیرش کند افزود: در صورت نیاز ساعت کار مراکز بیش از این افزایش پیدا می‌کند.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل