| کد خبر: 136707 |

عضو ناظر شورای رقابت از موافقت این شورا با افزایش حداکثر یک تا 5/ 1 درصدی قیمت پراید و تیبا و همچنین رشد 5/ 2 درصدی قیمت سمند و پژو در جلسه عصردیروز شورای رقابت خبر داد. ولی ملکی اظهار کرد: ‌در جلسه عصر دیروز شورای رقابت موضوع تقاضای ایران‌خودرو و سایپا برای افزایش قیمت محصولاتشان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای شورا با رشد قیمت برخی خودروهای پرتیراژ موافقت کردند. وی ادامه داد:‌ بر این اساس حداکثر افزایش قیمت پراید و تیبا یک تا 5/ 1 درصد و در مورد سمند و پژو 5/ 2 درصد به تصویب شورای رقابت رسید. ملکی با بیان اینکه این مصوبه شورای رقابت براساس دستورالعمل تعیین قیمت خودرو و با توجه به معیارهایی همچون کیفیت خودرو، بهره‌وری و قیمت تمام شده و نرخ تورم بخشی صادر شده است، گفت: مصوبه شورای رقابت برای اجرا به خودروسازان ابلاغ خواهد شد.به گفته وی، طبق مصوبه دیروز شورای رقابت قیمت پراید و تیبا حداقل حدود 150 هزار تومان و قیمت پژو و سمند حدود 400 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

تین‌نیوز | 

عضو ناظر شورای رقابت از موافقت این شورا با افزایش حداکثر یک تا 5/ 1 درصدی قیمت پراید و تیبا و همچنین رشد 5/ 2 درصدی قیمت سمند و پژو در جلسه عصردیروز شورای رقابت خبر داد.

ولی ملکی اظهار کرد: ‌در جلسه عصر دیروز شورای رقابت موضوع تقاضای ایران‌خودرو و سایپا برای افزایش قیمت محصولاتشان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای شورا با رشد قیمت برخی خودروهای پرتیراژ موافقت کردند.

وی ادامه داد:‌ بر این اساس حداکثر افزایش قیمت پراید و تیبا یک تا 5/ 1 درصد و در مورد سمند و پژو 5/ 2 درصد به تصویب شورای رقابت رسید. ملکی با بیان اینکه این مصوبه شورای رقابت براساس دستورالعمل تعیین قیمت خودرو و با توجه به معیارهایی همچون کیفیت خودرو، بهره‌وری و قیمت تمام شده و نرخ تورم بخشی صادر شده است، گفت: مصوبه شورای رقابت برای اجرا به خودروسازان ابلاغ خواهد شد.به گفته وی، طبق مصوبه دیروز شورای رقابت قیمت پراید و تیبا حداقل حدود 150 هزار تومان و قیمت پژو و سمند حدود 400 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

 

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین