| کد خبر: 60108 |

تین نیوز | دهیار آتشگاه گفت: جاده کمکی کرج – چالوس در حال احداث است.
 
مهدی خدابنده لو  با اشاره به پیشرفت فیزیکی پروژه احداث جاده آتشگاه – نوجان – چالوس گفت: نیروهای اداره کل راه و شهرسازی استان جاده‌سازی هفت کیلومتر آخر این مسیر را به اتمام رسانده‌اند و در حال حاضر مشغول آسفالت آن هستند.
 
وی افزود: در دو کیلومتر اول این جاده نیز اقدامات عمرانی درحال انجام است که بخشی ازآن توسط شهرداری و اداره کل راه شهرسازی و بخشی از آن نیز توسط دهیاری انجام می‌شود.
 
وی دراین خصوص توضیح داد: براساس تفاهم نامه منعقد شده بین اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری و دهیاری آتشگاه، شاهد تعریض درکیلومتریک این جاده توسط شهرداری و اداره راه هستیم و آسفالت ریزی آن نیز توسط شهرداری انجام خواهد شد.
 
این مسئول اضافه کرد: تعریض کیلومتردوم از ابتدای این جاده را نیز دهیاری انجام داده و مسیر را در اختیار اداره کل راه و شهرسازی استان قرار داده است تا اقدامات ایمن سازی آن انجام شود.
 
وی ادامه داد: مابقی مسیر جاده آتشگاه – نوجان – چالوس نیز به روکش آسفالت نیازدارد که به زودی اقدامات لازم برای انجام آن صورت می‌گیرد.
 
خدابنده لو گفت: بدون شک افتتاح این مسیر موجب کاهش بار ترافیکی محور چالوس به خصوص در روزهای تعطیل آخر هفته می‌شود.
 
وی با اکید برایمن‌سازی این جاده گفت: اگر قرار باشد این جاده بخشی از بار ترافیکی محورکرج – چالوس را به دوش بکشد باید ایمن سازی شود؛ چراکه درحال حاضراین مسیر برای تردد خودروها بسیار ناامن است.
 
خدابنده لو گفت: مسیرآتشگاه به نوجان بیش از سه پیچ خطرناک دارد که اگر خودرو دراین پیچ‌ها کنترل خود را ازدست بدهد حتما به دره پرتاب می‌شود.
 
وی ادامه داد: هرکدام از این دره‌ها حداقل 50 متر ارتفاع دارند که اگر خودرو به داخل آنها سقوط کند فوت سرنشینان آن حتمی خوهد بود.
 
وی در پایان گفت: نامه نگاری‌های لازم درخصوص ضرورت ایمن‌سازی این مسیر با مسئولان مربوطه انجام شده و امید است به زودی شاهد اقدامات لازم دراین زمینه باشیم.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل