| کد خبر: 354 |

تین نیوز |  اعتبارویژه لازم دارد مدیر راهداری راه و شهرسازی كردستان گفت: ارزش شبكه راه‌های استان 3 هزار میلیارد تومان بوده و نگهداری از این سرمایه نیازمند اختصاص اعتبارات است.
به گزارش تین نیوز از  روابط عمومی اداره كل راه وشهرسازی استان كردستان، محمدراشد مدرس‌گرجی با اشاره به ارزش 3 هزار میلیارد تومانی شبكه راه‌های استان گفت: نگهداری از این سرمایه نیازمند اختصاص و جذب به موقع اعتبارات است.
به گفته وی، میزان اعتبارات درنظرگرفته شده برای بحث راهداری استان در امسال 16 میلیارد تومان بوده كه با گذشت 11 ماه تنها 5 درصد برابر با یك‌میلیارد تومان از این اعتبار اختصاص داده شده است.
مدیر راهداری اداره‌كل راه و شهرسازی كردستان تصریح كرد: تنها هزینه خط‌كشی وسط جاده‌ها با صرفنظر از كناره‌های آن به دلیل كمبود اعتبار بیش از 5 میلیارد تومان است.
مدرس‌گرجی در مورد وضعیت راه‌های استان نیز اظهار كرد: راه‌های استان استاندارد فرعی را دارند اما عملكرد آنها ترانزیتی است.
وی خاطرنشان كرد: با توجه به بار ترانزیتی جاده‌ها و راه‌های استان باید در زمینه ارتقاء راه‌ها و تبدیل آنها به بزرگ‌ها اقدامات اساسی صورت بگیرد و این مهم بدون اختصاص اعتبارات لازم امكان‌پذیر نخواهد بود.
به گفته مدیر راه اداره كل راه و شهرسازی كردستان، از نظر نگهداری و ایمن‌سازی جاده‌های موجود مشكلی نداریم اما انجام برخی از كارها به منظور ارتقاء امنیت جاده‌های به ویژه حذف پیچ‌ها نیاز به اعتبار دارد و اعتبارات راهداری پاسخگو نیست.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل