| کد خبر: 294 |

سرپرست حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد:

تین نیوز | سرپرست حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و همچنین موضوع هدفمندی یارانه‌ها سازمان صنعت، معدن و تجارت نظارت بر نرخ حمل و نقل را فراموش نکند.

علی رحیمیان صبح امروز در نشست شورای ترافیک کهگیلویه و بویراحمد به جایگاه حمل و نقل اشاره و اظهار کرد: در آستانه سال جدید ستاد نوروزی طبق سال‌های گذشته برنامه‌ریزی شده و هماهنگی لازم در این زمینه صورت گرفته است.
 
 رحیمیان بر لزوم کنترل موارد فنی وسایل حمل و نقل عمومی توسط مدیران فنی شرکت‌ها تأکید کرد و شرایط مدیران فنی شرکت‌ها را برشمرد و شرکت‌ها را موظف دانست مدیران فنی خود را با این شرایط مطابقت دهند و در اسرع وقت آنها را معرفی کنند.
 
سرپرست حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد افزود: با بررسی و نظارت‌های انجام شده موانع و مشکلات سال گذشته برطرف شده است.
 
وی عنوان کرد: از تجربیات سال‌های گذشته با تشکیل کار گروه نظارتی تمام موارد و مشکلات را رصد کرده‌ایم و از آنها در جهت بهبود ارائه خدمات استفاده خواهیم کرد.
 
 سرپرست حمل و نقل و پایانه‌های کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با استفاده از تجربیات گذشته به بهترین نحو و در چارچوب سازمانی و اداری در این ایام خدمات‌رسانی خواهیم کرد.
 
این مسئول تصریح کرد: در خصوص بحث هدفمندی همراهی و همدلی همه دستگاه‌های مربوطه ضروری است.
 
وی افزود: به منظور جلوگیری از فشار روانی در بحث قیمت‌ها به خصوص در بحث حمل و نقل کالا، ادارات ذیربط از جمله صنعت، معدن و تجارت نظارت داشته باشند.
 
رحیمیان خاطرنشان کرد: در خصوص افزایش قطعات مانند لاستیک، روغن، دستمزد، قطعات یدکی در این ایام نیاز به نظارت است تا در بخش حمل و نقل جاده‌ای افزایش نرخ معقولی صورت پذیرد.

ارسال نظر

نظرسنجی
با توجه به پیروزی قاطع اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر تهران، به نظر شما بهترین گزینه برای تصدی شهرداری تهران کیست؟
آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل