| کد خبر: 233 |

تین نیوز |  مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به منظورافزایش ضریب ایمنی وسایل نقلیه و رانندگان نسبت به شناسایی و آشکار سازی بسیاری از نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی این اداره کل پیش از آغاز سفر های نوروزی اقدام شد.
 
عزیزالله درخوش اظهار داشت : با هدف ساماندهی مطلوب برای تسهیل در تردد ها و افزایش ضریب ایمنی راه ها و کاهش تصادفات رانندگی گروه عملیات راهداری اجرای خط کشی در محور های جنوبی را در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا نسبت به شناسایی و همچنین آشکار سازی تعداد 70 نقطه پر حادثه با نصب علایم هشداردهنده اقدام  کرده است.
 
وی بیان داشت: به همین منظور در محورهای حوزه استحفاظی جنوب استان نسبت به خط کشی یک هزار و 300 کیلومتر از راه ها و نصب 14 هزار علایم جاده ای و همچنین بازسازی گارد ریل های موجود در این راه های ارتباطی اقدام شده است.
 
وی اجرای 146 کیلومتر شیار لرزاننده طولی، اجرا و تکمیل روشنایی محور بزمان به طول دو کیلومتر و بازسازی تابلوهای راهنمایی و رانندگی را به عنوان سایر اقدامات انجام گرفته قبل از آغاز سفر های نوروزی در محور های جنوب عنوان کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل