| کد خبر: 311 |

تین نیوز | قیمت انواع بلیت سالانه مترو و اتوبوس در سال 93 به تصویب رسید. بر اساس تصویب شورای شهر قیمت های سالانه کارت های اعتباری اتوبوس به مبلغ 55 هزار تومان و قیمت بلیت های اعتبار مترو 88 هزار تومان تعیین شده است.

ابوالفضل قناعتی درباره قیمت بلیت های مترو و اتوبوس گفت: نرخ ها حدود 18 تا 20 درصد افزایش پیدا کرده است اما با توجه به تورم ، قیمت نهایی با وجود امکاناتی که برای مسافران قائل شده اند نرخ مناسبی است.
عضو کمیسیون عمران اظهار کرد: برای تشویق افراد به استفاده از کارت های اعتباری ، کارت های 120 هزار تومانی در نظر گرفته شده است که مسافر می تواند تا مبلغ 150 هزار تومان از آن استفاده کند .
وی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر بیژن زنگنه وزیر نفت در شورای شهر تهران گفت: امیدواریم این اظهارات  محقق شود و در این مسیر حرکتی صورت گیرد.
قناعتی با اشاره به تعامل دولت و شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: امیدواریم با این تعاملات شرایط بهتری برای تردد شهروندان تهرانی فراهم شود و گامی موثر در بهبود وضعیت حمل و نقل به ویژه گسترش خطوط مترو تا سقف 300 کیلومتر برداشته شود.
این عضو شورای شهر تهران ابراز امیدورای کرد، دولت با پرداخت سهم 50 درصدی خود از اعتبارات مترو و پرداخت سهم 82.5 درصدی از اعتبارات حوزه حمل و نقل هر چه سریع تر به یاری شهرداری تهران بیاید.

ارسال نظر

آخرین عناوین پربازدیدترین عناوین پربحث ترین عناوین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل