| کد خبر: 116236 |

 تین‌نیوز| هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و سومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی «کیش اینوکس ۲۰۱۶»، عصر دوشنبه در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش با حضور بندرخشک پیشگامان افتتاح شد.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط عمومی بندرخشک پیشگامان کیش اینوکس به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد اقتصادی بخش خصوصی با چندین سال تجربه توانسته با کنار هم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران شامل بانک، بیمه و بورس، انرژی (نفت و گاز و پتروشیمی)، زیرساخت و گردشگری و حضور متولیان پروژه‌های سرمایه پذیر از یک‌سو و حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از سوی دیگر، فرصت ویژه‌ای را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و درنهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورد.

برگزاری هم‌زمان سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش و در قالب نمایشگاه کیش اینوکس 2016 این امکان را برای همه فعالان اقتصادی، مؤسسات مالی و اعتباری، بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، صاحبان پروژه‌های پربازده و نیز مجریان و دست‌اندرکاران طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری کشور در بخش‌های بازار سرمایه، انرژی، معادن، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه‌های دولتی و خصوصی فراهم کرده تا بتوانند همه اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل‌نظر با مدیران و دست‌اندرکاران حوزه‌های مختلف دنبال کنند.

معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی داخلی و خارجی، توانمندی‌ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، توانمندی‌های شرکت‌های حاضر در بورس اوراق بهادار، ارائه خدمات نوین بانکی و بیمه‌ای، کمک به تشکیل سرمایه در اقتصاد ملی، افزایش ظرفیت‌ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان ملی از مهم‌ترین اهداف برگزاری Kish Invex 2016 است.

همچنین، جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، ارائه جدیدترین الگوهای تأمین مالی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه‌گذاران و مجریان طرح‌های سرمایه‌گذاری، از دیگر اهداف در نظر گرفته‌شده برای این رویداد است.

به گزارش ایرنا، ارائه تصویری از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های ایران و شرایط کلان، آشنایی با راهبرد کسب‌وکار در پساتحریم، معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی داخلـی و خارجـی، بررسـی مسائل سرمایه‌گذاران بـا حضـور مسـئولان و تلاش برای رفع مشکلات و مشـارکت بیشـتر سـرمایه‌گذاران، معرفـی توانمنـدی‌هـا و دسـتاوردهای بـازار سـرمایه، پول و بیمه‌ای کشـور از مزایای برپایی این نمایشگاه است.

انتقـال تجربیـات و دانـش بین‌المللی بـازار سـرمایه بـه نهادهـای مالـی داخلـی، معرفی خدمات نوین بانکی در حوزه بازار پول کشور، معرفی خدمات نوین بیمه‌ای در حوزه صنعت بیمه و شناساندن ظرفیت‌های بخش انرژی کشور به‌عنوان یکی از مهم‌ترین صنایع پیشرو شامل صنایع بالادستی و پایین‌دستی از دیگر مزایای برپایی این نمایشگاه است.

معرفـی جدیدتریـن فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌های کلان ملـی به‌ویژه طرح‌هـای قابـل سـرمایه‌گذاری در حـوزه‌هـای گردشـگری، زیرساخت و انرژی، شناخت رقیبان و آشنایی با خدمات، محصولات و برنامه‌های آنان، معرفـی جدیدتریـن طرح‌هـا و پروژه‌های سـرمایه‌گذاری بخـش خصوصی و جذب سـرمایه‌گـذاران جدید، آشنایی با مقررات جدید و چارچوب‌های قانونی پس از تحریم‌ها از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

ارائه جدیـد‌تریـن مـدل‌هـا و الگـو‌هـای تأمین مالـی برای پـروژه‌هـای سـرمایه‌گـذاری، تبـادل اطلاعات فنـی و تجـاری بیـن سـرمایه‌گـذاران، مجریـان طرح‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیران، شناسـاندن فضـای حاکـم بـر کشـور بـه سرمایه‌گذاران خارجـی و توصیـف موقعیـت اقتصـادی، سیاسـی، اجتماعی و فرهنگـی کشـور، تبـادل اطلاعات و ارتقـای هماهنگی و همکاری بین شخصیت‌های حقیقی و حقوقی مرتبط با سرمایه‌گذاری، به‌روزرسانی دانش فنی و آشنایی با دستاوردهای نوین و پیشرفته در حوز‌ه‌های مرتبط با نمایشگاه، سایر اهداف برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس 2016 است.

این نمایشگاه در مساحت افزون بر 20 هزار مترمربع که 11 هزار مترمربع آن فضای مفید نمایشگاهی است، از امروز تا پنجشنبه 13 آبان ماه همه‌روزه از ساعت 17 تا 22 پذیرای علاقه مندان است.
بیش از 200 سازمان و شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور دارند.
این مراسم با حضور میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی کشور، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، پیمان قربانی معاون اقتصاد بانک مرکزی ایران، علی اصغر مونسان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، جمعی از معاونان و مدیران و فعالان حوزه اقتصادی بخش دولتی و خصوصی کشور در حال برگزاری است.

بندرخشک پیشگامان به‌عنوان اولین بندرخشک تعاونی ایران با مجوز هیئت دولت نیز برای اولین بار در این اینوکس حضور دارد تا فرصت‌های سرمایه‌گذاری خود را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه کند.
 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین