| کد خبر: 72026 |

تین نیوز | با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اعتبارنامه اعضای اصلی و علی البدل هفتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که به امضای وزیر راه و شهرسازی رسیده است، به آنان اعطاء شد.  

به گزارش تین نیوز از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، در این مراسم که در سالن شهید موحدین استانداری برگزار شد،  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ابرازامیدواری کرد هیئت مدیره دوره هفتم با همدلی و همفکری بتوانند سازمان را به جایگاه اصلی و در خور شأن مهندسان استان برسانند.

مهندس سید حسینی  با اعلام آمادگی دستگاه های مرتبط به ویژه راه و شهرسازی و شهرداری برای تعامل و همکاری با سازمان اضافه کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند بازوی فنی و مغز متفکر برای تصمیم گیری های اثرگذار در سطح استان باشد و اصل بر این است که هیئت مدیره جدید تمام تلاش خود را برای تقویت قوه مهندسی استان بکار گیرد.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: "من تمنا می کنم که اعضای هیئت مدیره جدید سازمان  تمام همّ و غمّ خود را بر این قرار دهند که جایگاه نظام مهندسی در سطح استان ارتقاء یابد و به یاری خدا  در سطوح فنی استان به ما کمک کنند. ما امروز به سازمان نظام مهندسی ساختمان و مساعدت های فنی - تخصصی آن  بسیار نیاز داریم."

در این مراسم که آقایان مهندس عظیمی زاده شهردار یزد مهندس یادگاری مدیر کل دفتر فنی استانداری وتنی چند از اعضای هیئت های اجرایی و نظارت انتخابات نیزحضور داشتند،  مهندس رضایی مدیرکل راه و شهرسازی با بیان گزارشی از روند برگزاری هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان و تشکر از تمامی عوامل اجرایی و دستگاه نظارتی انتخابات اظهار داشت: در این انتخابات ۴۹ نفر کاندیداهای واجد شرایط در ۷ رشته به رقابت پرداختند و ۱۷۴۹ نفر از مجموع  ۵۷۵۰ نفر از مهندسان در رأی گیری شرکت نمودند که در نتیجه ی رأی گیری انجام شده در روز شانزدهم مهرماه ، یازده نفر اعضای اصلی و ۷ نفر اعضای علی البدل هیئت مدیره انتخاب گردیدند.

وی افزود: پس از بررسی شکایات و گزارش های موردی در وقت مقرر، نهایتاً صحت انتخابات تأیید و اعتبارنامه منتخبین صادر شد. وی برگزاری الکترونیکی انتخابات سازمان در دوره های ششم و هفتم  هیئت مدیره را موفق و توأم با صحت و سلامت توصیف کرد.

در ادامه مراسم اعتبارنامه های اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره دوره هفتم سازمان تقدیم آنان شد که در متن آن آقای دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی ابراز امیدواری کرده است: هیئت مدیره با رعایت کامل موازین قانونی، اعتلاء و توسعه مهندسی را با مشارکت مهندسان نصب العین قرار دهد و در جهت تأمین حقوق شهروندی، ارتقاء کیفیت ساخت و ساز، حفظ جایگاه و شأن مهندسان در جامعه و ترویج و توسعه اخلاق حرفه ای، به عنوان مأموریت های بنیادین سازمان تلاش کند.

در این مراسم همچنین به نشانه سپاس از اعضای هیئت مدیره دوره قبل و نیز مسئولان و اعضای هیئت اجرایی و هیئت نظارت انتخابات استان، به آنان لوح تقدیر اهداء شد.

گفتنی است در دوره جدید با توجه به عبور تعداد اعضای سازمان از مرز ۵ هزار نفر، تعداد اعضای هیئت مدیره سازمان از ۹ نفر به ۱۱ نفر افزایش یافته است که شامل ۴ نفر در رشته عمران، ۲ نفر در رشته معماری و ۵ نفر در سایر رشته های تخصصی سازمان است.

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

نظرسنجی
مهمترین دلیل عدم تحقق کامل اهداف برنامه پنجم توسعه در حوزه حمل‌ونقل را چه می‌دانید؟
نتایج
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه هفته نامه حمل ونقل